Motywacja z wartością dodaną

Klienci są coraz bardziej wymagający, a wydawanie znacznych sum na modne gadżety jest zdecydowanie passé. Konsumenci szukają ofert specjalnych, kupują taniej w Internecie, czekają na sezonowe wyprzedaże. To nic innego jak smart shopping, czyli „sprytne zakupy”. Jak wydać mniej na wymarzone spodnie czy aparat fotograficzny? Kto z nas nie chciałby otrzymać w prezencie 100 zł i kupić za nie produkt o wartości 130 zł?

Sodexo Motivation Solutions prezentuje wyjątkową ofertę Kuponów i Kart Podarunkowych, które poza wartością nominalną gwarantują również dostęp do ofert specjalnych oraz upoważniają do promocji i zniżek nawet do 30% w sklepach w całej Polsce.

Kupuj sprytnie z Sodexo Motivation Solutions

„Smart Shopping”, czyli tzw. „sprytne zakupy”, to znana idea, zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych, dzięki której konsumenci na całym świecie oszczędzają podczas zakupów, a jednocześnie nie rezygnują z wysokiej jakości zakupionych towarów czy usług. Z rozwiązaniami Sodexo Motivation Solutions „sprytne zakupy” stają się proste. Szczególnie dla pracodawców, którzy zastanawiają się, co podarować pracownikom na przykład z okazji Świąt Bożego Narodzenia, by sprawić im przyjemność, trafić w ich gust i zmotywować do dalszej pracy. Szukają prostych i skutecznych rozwiązań, ale przede wszystkim pragną dobrać takie, które zatrudnione osoby przyjmą z entuzjazmem. Optymalne w tej sytuacji są oferowane przez Sodexo Kupony Podarunkowe oraz przedpłacona Karta Podarunkowa. Wartość nominalna Kuponu czy Karty to jedynie część prezentu. Każde z rozwiązań oferuje szereg dodatkowych korzyści, które sprawią, że pracownik w rzeczywistości dostanie znacznie więcej, niż tylko wartość nominalną nagrody.

Pakiet SMART – mądre zakupy

Kupon Podarunkowy Sodexo to nie tylko sprawdzone narzędzie, które można zrealizować w 50 tysiącach punktów akceptujących. W wybranych okresach, np. Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, firma Sodexo dołącza do kuponów Pakiet SMART, który pozwala korzystać z wielu atrakcyjnych promocji i zniżek – sięgających nawet do 30%. W tym przypadku pracownik poza wartością nominalną nagrody otrzymuje również pakiet rabatowy, który pozwala na zakupy w jeszcze korzystniejszych cenach. Oferty z Pakietu SMART można zrealizować między innymi w hipermarketach Carrefour, supermarketach Piotr i Paweł, salonach ESPRIT, sklepach kosmetycznych Yves Rocher czy w sieci komórkowej Play.

Z Kartą Sodexo kupujesz taniej!

Przedpłacona Karta Podarunkowa Sodexo to nie tylko nowoczesne i wygodne rozwiązanie pozostawiające pracownikowi możliwość wyboru nagrody czy prezentu w jednym ze 180 tysięcy punktów w Polsce – wszędzie tam gdzie akceptowana jest karta VISA. To także nośnik promocji i rabatów. Sodexo dla posiadaczy Kart Podarunkowych przygotowało platformę internetową PromoStrefa Sodexo.

Po zalogowaniu się na stronie www.promostrefasodexo.pl użytkownik Karty zyskuje możliwość zakupu artykułów w najkorzystniejszych cenach, a co tydzień otrzymuje wybrany produkt taniej niż w innych sklepach, nawet internetowych! W programie są dostępne produkty takich marek jak: Philips, Amica, Samsung czy Sony. Ponadto posiadacze Kart Podarunkowych Sodexo zyskują dostęp do programu promocyjnego obejmującego tysiące punktów usługowo-handlowych w całej Polsce. By otrzymać rabat sięgający nawet do 50% wystarczy w wybranym sklepie zapłacić Kartą Sodexo! Pełna lista punktów biorących udział w programie dostępna jest na www.motywacja.sodexo.pl

Szczególnie istotny z punktu widzenia zarówno pracodawcy, jak i pracownika jest fakt, że Karta Sodexo sfinansowana z ZFŚS jako świadczenie pieniężne jest wolna od podatku dochodowego do wysokości 380 zł w roku podatkowym.

Promocja goni promocje! Jak znaleźć najlepszą?

Smart shopping to nic innego, jak umiejętność zakupów najwyższej jakości produktów po najniższej na rynku cenie. Jak z miliona ofert, które docierają do nas codziennie za pośrednictwem telewizji, prasy, billboardów czy ulotek wybrać te najbardziej wartościowe? Aby ułatwić klientom selekcję najatrakcyjniejszych z nich, Sodexo Motivation Solutions przygotowało Wyszukiwarkę promocji. Jest to aplikacja internetowa, która po wpisaniu naszych preferencji, co do miejsca realizacji Kuponu czy Karty oraz kategorii poszukiwanych produktów, zaproponuje konkretne oferty specjalne.

Warto być ekspertem w dziedzinie gospodarowania firmowym czy domowym budżetem. Polscy klienci już przekonali się czym jest smart shopping i coraz więcej osób zaczyna dostrzegać alternatywę rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Dzięki bogatej ofercie rozwiązań Sodexo Motivation Solutions „sprytne zakupy” stają się nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu