Kolejki do stylistki Moniki Jurczyk w Centrum Handlowym Sarni Stok

W CH Sarni Stok w Bielsku Białej w ostatni weekend odbywały się spotkania z ekspertem w dziedzinie stylizacji Moniką Jurczyk. Równocześnie z konsultacjami dotyczącymi mody odbywały się pokazy makijażu prowadzone przez perfumerię Douglas oraz badanie kondycji włosów organizowane przez salon fryzjerski Jean Louis David.

Panie i Panowie, którzy w ostatni weekend licznie przybyli do Centrum mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji oraz w towarzystwie profesjonalnego personal shoppera dokonać zakupów w sklepach galerii. Największym powodzeniem cieszyły się indywidualne porady Moniki. Panie cierpliwie czekały w kolejce na możliwość rozmowy właśnie z nią. Pozostałe dwie stylistki – Nina i Inga – również cały czas doradzały przybyłym oraz pomagały w decyzjach zakupowych.

„Bielszczanki, wcześniej trochę zachowawcze w swoich modowych wyborach, w czasie spotkań z nami okazały się bardzo otwarte na nowe propozycje – mówi Monika Jurczyk – Porady przyjmowały entuzjastycznie i z wdzięcznością. Po konsultacjach ze stylistkami, które odbywały się w bardzo miłej atmosferze stworzonej przez CH Sarni Stok, Panie udawały się na zakupy. Po ich dokonaniu śmiało prezentowały efekty, które były naprawdę dobre. Cieszy fakt, że z porad stylistek i informacji przekazanych w czasie wykładów chciały i potrafiły skorzystać z korzyścią dla siebie – podkreśla Monika.”

Oprócz indywidualnych konsultacji Monika prowadziła wykłady tematyczne. Mówiła o typach sylwetek, tuszowaniu mankamentów figury, doborze kolorów do typów urody, dobrym planowaniu zakupów, o tym, co jest niezbędne w szafie każdej kobiety, a czego warto się natychmiast pozbyć oraz o jesiennych trendach.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również porady wizażystek z perfumerii Douglas. Panie korzystające z porad pytały przede wszystkim o sposoby pielęgnacji skóry twarzy, o najskuteczniejsze metody wykonania dobrego makijażu oraz o trendy w kosmetyce kolorowej. Można było też zobaczyć efekty użycia polecanych kosmetyków, gdyż na miejscu wizażystki wykonywały makijaże. Ważną informacją dla zainteresowanych jest fakt, że perfumeria Douglas w Sarnim Stoku oferuje bezpłatną usługę makijażową i poradniczą codziennie. Wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę w sklepie.

W sobotę przy stoisku fryzjerskim stylistka fryzur z salonu Jean Louis David badała strukturę włosa oraz stan skóry głowy zainteresowanych. Udzielała też porad dotyczących pielęgnacji.

Uczestniczki modowego weekendu otrzymały mini-poradniki, które pomogą określić typ urody i rodzaj sylwetki oraz pozwolą uniknąć błędów przy doborze strojów. Dużym zainteresowaniem cieszył się też magazyn Centrum Handlowego Sarni Stok „Stok Trendy”, ułatwiający wybór ubrań, obuwia i dodatków spośród bogatej oferty sklepów galerii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu