BizPlace.pl: Miejsce dla biznesu

Często właściciele małych i średnich firm patrzą z zazdrością na duże korporacje, które przeznaczają setki tysięcy złotych na informatyzację i rozwój przedsiębiorstwa w Internecie. Przecież ci mniejsi także potrzebują rozwiązań pozwalających na zdalną komunikację pracowników, zaawansowaną obsługę klientów, czy chociażby sprzedaż produktów przez sieć. Wydaje im się jednak, że do tego celu niezbędnych jest kilku programistów, grafików i informatyków na etacie, a to wcale nie jest prawdą.

W tym tygodniu swoją premierę w Internecie miał nowoczesny serwis oferujący instalację i utrzymanie na serwerze narzędzi znacznie ułatwiających prowadzenie firmy. BizPlace.pl w jednym miejscu zgromadził rozwiązania informatyczne zwiększające obroty używających ich przedsiębiorstw poprzez  odpowiednią prezentację produktów i usług w sieci oraz polepszenie kontaktu z klientami. Aplikacje na BizPlace.pl dystrybuowane są w modelu SaaS (udostępniane przez Internet, nie wymagają instalacji na dyskach komputerów), który w znaczący sposób  ułatwia użytkowanie i obniża koszty, ponieważ wszystkie narzędzie są już na serwerze i są przygotowane do instalacji.

Aplikacje zostały podzielone na cztery kategorie. W pierwszej z nich umieszczone zostały narzędzia niezbędne do zarządzania stronami www i sklepami internetowymi. Można tam znaleźć WordPress do budowania i edycji serwisów internetowych, phpBB do tworzenia forów dyskusyjnych i Magento Commerce, dzięki któremu przedsiębiorca uruchomi profesjonalny sklep internetowy. BizPlace.pl dostarcza swoje usługi głównie małym i średnim przedsiębiorstwom za pośrednictwem automatycznej platformy sprzedaży i obsługi.

„Przedsiębiorcy mogą dużo zyskać dzięki aplikacjom ułatwiającym obsługę klienta i wymianę informacji między pracownikami – mówi Marek Korona, właściciel Bizplace.pl – Dzięki poczcie biznesowej i własnemu centrum obsługi klienta, cała historia transakcji jest przechowywana i dostępna dla wybranych przed administratora pracowników. W momencie, gdy osoba zajmującą się danym klientem jest na urlopie lub odchodzi z pracy, zachowywana jest ciągłość relacji biznesowych”.

Dodatkowo dzięki oprogramowaniu do e-learningu Moodle przedsiębiorca może przeprowadzić szkolenia dla swoich pracowników oddalonych o setki kilometrów od siedziby firmy lub zarabiać na prowadzeniu zdalnych kursów z dowolnej dziedziny. Wszystkie te aplikacje pozwalają na sprawną współpracę na odległość i zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Oprócz tego BizPlace.pl ma w swojej ofercie usługi takie jak statystyki strony, walidacja serwisu, kampania linków sponsorowanych oraz nowe rozwiązanie w zakresie pozycjonowania, w którym właściciel strony samodzielnie pozycjonuje swój serwis lub wybiera najbardziej odpowiadającą mu propozycję spośród kilku przygotowanych specjalnie dla niego.

BizPlace.pl przyciąga nowych użytkowników bardzo dużymi obniżkami powitalnymi, ceny większości abonamentów rocznych za utrzymanie aplikacji na serwerze nie przekraczają obecnie 2 zł.

źródło/autor: BizPlace.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu