Z Olsenem na zakupy i do Teatru Muzycznego Roma

W najbliższy weekend warto wybrać się na zakupy do warszawskich salonów Olsen.

Każda klientka, która  w dniach od 22 do 24 października dokona zakupów w jakimkolwiek z warszawskich salonów Olsen, otrzyma kupon rabatowy upoważniający do 10 proc. zniżki na kolejne zakupy do końca grudnia 2010 roku.

Każdy salon nagrodzi dodatkowo klientki,  które w tych dniach dokonają zakupów o najwyższej wartości. Otrzymają one dwuosobowe zaproszenia do Teatru Muzycznego Roma na spektakl „Zdobyć. Utrzymać. Porzucić” . Akcja promocyjna obejmie warszawskie salony Olsen w centrach handlowych: Arkadia, Klif, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba Best Mall.

„Zdobyć. Utrzymać. Porzucić” to spektakl muzyczny, w którym każda z aktorek przewodzi kolejnej części tryptyku: Katarzyna Zielińska – hasłu ZDOBYĆ, Katarzyna Żak – pragnieniu UTRZYMAĆ i Olga Bończyk – zjawisku PORZUCIĆ.W spektaklu poruszane będą tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, chirurgii plastycznej, prezentów, biżuterii, asertywności w kontaktach z płcią niejednokrotnie przeciwną, oraz szeroko rozumianego poradnictwa odpowiadającego na fundamentalne pytanie: JAK?

źródło/autor: Promedia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu