Nowy serwis LexisNexis „stronydlaprawnikow.pl”

LexisNexis Polska, jako pierwsza na polskim rynku firma ciesząca się renomą wśród kancelarii prawniczych i wydająca publikacje dla prawników – wdrożyła proste i dedykowane dla kancelarii prawniczych narzędzie, które umożliwia stworzenie własnej strony internetowej wraz z bezpieczną pocztą email. Korzystając z doświadczeń korporacji LexisNexis Global (lawyer.com; martindale.com) stworzyła rozwiązania dla lokalnych klientów Polsce.

Kancelarie prawnicze mają do dyspozycji pakiety: Basic, Standard, Premium oraz Dopasowany. Różnią się one funkcjonalnościami oraz sposobem budowania strony www.

Usługa LexisNexis oferuje wszystko to, co zwykle jest dostępne w postaci oddzielnych, niepowiązanych ze sobą usług różnych dostawców. Korzystając ze strony www.stronydlaprawnikow.pl można w kilka minut przygotować i opublikować stronę internetową swojej kancelarii korzystając przy tym z obsługi zaufanego dostawcy.

Serwis został tak opracowany, aby każdy użytkownik mógł wybrać pakiet najbardziej odpowiadający jego aktualnym potrzebom.

Serwis jest skierowany w szczególności dla:

  • prawników: radców prawnych, adwokatów
  • właścicieli, partnerów, wspólników kancelarii prawniczych
  • prawników planujących założyć swoje własne kancelarie prawnicze

Uruchomienie nowego serwisu związane jest ze strategią LexisNexis, która zmierza do oferowania praktykom prawa oraz aplikantom kompleksowych usług i rozwiązań informacyjnych, w tym służących im do rozwoju osobistego, jak i ich kancelarii.

Strona internetowa nowego serwisu LexisNexis: www.stronydlaprawnikow.pl

źródło/autor: LexisNexis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu