Nowy produkt w serwisie Superfoto.pl

Fotolab Superfoto.pl rozszerzył ofertę o nowy produkt fotoboard umożliwiający stworzenie własnej galerii zdjęć w domu.

Fotoboard pozwala na przygotowanie zdjęć w niebanalnej formie, gotowych do powieszenia na ścianie, bez konieczności oprawy w antyramę. Dzięki zastosowaniu techniki trwałego łączenia odbitki fotograficznej z tablicą z piankowego rdzenia klient uzyskuje lekki produkt, który można zawiesić na ścianie przy użyciu taśmy dwustronnej, bez wiercenia i wbijania gwoździ. Fotoboardy są często wykorzystywane przez galerie w celach ekspozycyjnych, oraz jako efektowne nośniki zdjęć produktów w siedzibach firm. Fotoboard to prawdziwa rewolucja w ekspozycji zdjęć, która umożliwia stworzenie własnej galerii w domu.

Fotoboard jest wykonany techniką trwałego łączenia odbitki fotograficznej z tablicą z piankowego rdzenia o grubości 3 lub 5 mm (w zależności od formatu odbitki). Rdzeń wykonany jest w 100 proc. z polistyrenu, ma neutralne pH i nie zawiera CFC (chlorofluorowęglan). Papier zabezpieczający rdzeń wykonano w 100% z alfa celulozy, jest bezkwasowy. W Superfoto można zamówić fotoboardy wielkości 10×15, 20×30 oraz 30×40 cm.

Wprowadzenie nowego produktu połączone jest z premierą udoskonalonego serwisu fotolabu. Na stronie pojawił się nowy manager online ułatwiający wgrywanie zdjęć. W celu zwiększenia intuicyjności obsługi na witrynie umieszczono instruktażowe filmy i dodatkowe opcje pomocy. Rozszerzono również opisy produktów oraz uproszczono układ serwisu. Zmianie uległa kolorystka strony oraz logotypu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu