Transmisja wideo z Targów Dobrych Praktyk CSR

20 października br. odbędą się Targi Dobrych Praktyk CSR organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Transmisję z otwartego wykładu Johna Granta, światowej klasy eksperta w zakresie zrównoważonego marketingu, będzie można obejrzeć w internecie na platformie Livingmedia.

Trzecia edycja Targów Dobrych Praktyk CSR (http://www.targicsr.pl/) odbędzie się 20 października br. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną inicjatywy firm w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu z obszarów związanych z miejscem pracy, rynkiem, społecznościami lokalnymi i społeczeństwem oraz ekologią. Targi organizowane są z zachowaniem dbałości o środowisko naturalne, w standardzie zielonego wydarzenia, dlatego też ważnym punktem programu będzie transmisja live ze spotkania z gościem specjalnym targów, Johnem Grantem. Firma Livingmedia przeprowadzi przekaz online z otwartego wykładu „Green marketing and sustainable innovation”, który będzie dostępny w dniu 20 października br. pod adresem: http://platforma.livingmedia.pl/live/101013001/.

John Grant jest autorem popularnej książki “The Green Marketing Manifesto”, jak również „The New Marketing Manifesto”, wybranej jedną z 10 najlepszych książek biznesowych w 1999 roku przez Amazon.com. Najnowsza książka jego autorstwa, zatytułowana „Co-opportunity”, dotyczy Zrównoważonego Rozwoju 2.0 (Sustainability 2.0).

Platforma wideo dla biznesu Livingmedia (http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/) pozwala m.in. na przeprowadzanie transmisji live oraz VoD. Bezpośredni przekaz sygnału wideo live w połączeniu z komunikacją w czasie rzeczywistym, taką jak czat tekstowy, sondaże i oceny pozwala na aktywne uczestnictwo w evencie znacznie większej grupie odbiorców. Platforma Livingmedia to zaawansowane, zintegrowane i kompletne rozwiązanie komunikacyjne, zawierające wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Więcej szczegółów na temat platformy pod adresem: http://www.livingmedia.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu