Atal rozpoczyna budowę inwestycji Nowe Polesie II

W zachodniej części Łodzi powstanie nowe osiedle mieszkalne. Firma Atal rozpoczęła prace nad inwestycją Nowe Polesie II, w ramach której znajdzie się zespół czterech 5-kondygnacyjnych budynków, zawierających 136 mieszkań. Obiekt zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2011 roku.

Atal udostępni funkcjonalnie rozplanowane mieszkania w przedziale od 32 do 94 m2, których ceny za m2 zaczynać się będą od 5395 złotych brutto. Posiadać będą one przestronne tarasy lub balkony o powierzchni do 20 m2. W przypadku lokali zlokalizowanych na parterze, atutem będą przyległe ogródki. Do dyspozycji oddanych zostanie 98 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Bezpieczeństwa lokatorów pilnować będzie całodobowa ochrona wraz z monitoringiem.

Budynki charakteryzować się będą zastosowaniem wysokiej klasy materiałów wykończeniowych. Podczas przygotowywania elewacji zewnętrznych użyte zostanie m.in. aluminium, naturalne drewno oraz szkło.

Lokalizacja inwestycji umożliwia wygodny i szybki dojazd do centrum miasta. Zaletą umiejscowienia osiedla jest również dostęp do obszernego parku leśnego, znajdującego się w pobliskiej okolicy oraz licznych sklepów i placówek edukacyjnych.

„W celu zapewnienia mieszkańcom najwyższego komfortu, wzbogaciliśmy osiedle o elementy małej architektury, ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci, a także portiernię” – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal S.A „Kierując się sukcesem os. Nowe Polesie, naszej poprzedniej inwestycji w Łodzi, postanowiliśmy kontynuować koncepcję architektoniczną, wykorzystaną w kompleksie przy ulicy Pienistej i dotrzeć do jeszcze szerszej grupy Klientów” – dodaje Juroszek.

Osiedle Nowe Polesie II objęte zostanie programem „Rodzina na swoim”. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej http://www.nowepolesie.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu