Tadeusz Murgrabia w zarządzie internetowej spółki Infornext.pl

Spółka INFORNEXT.pl (Grupa INFOR PL) w związku z dynamicznym rozwojem i ambitnymi planami akwizycyjnymi, rozszerza skład zarządu. Od 15 października do Zarządu dołączył Tadeusz Murgrabia, który objął stanowisko Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego. Będzie odpowiadał m.in. za finanse spółki oraz działalność akwizycyjną.

Intensyfikujemy nasze działania w Internecie. Jesteśmy zainteresowani kilkoma bardzo ciekawymi akwizycjami, które stanowiłyby uzupełnienie naszych dotychczasowych poradniczych produktów Grupy Wieszjak.pl – przyznaje Piotr Łuczak, Prezes spółki Infornext.pl. W najbliższym czasie przewidujemy powołanie drugiego Członka Zarządu odpowiedzialnego za rozwój i sprzedaż.

Tadeusz Murgrabia jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Kierunek Organizacja i Zarządzanie Przemysłem. Ukończył szereg studiów podyplomowych: MBA, Wyceny Nieruchomości, Doradcy Inwestycyjnego i Analityka Papierów Wartościowych oraz Zarządzania Funduszami UE. Z Grupą INFOR PL związany jest od 15 lat. W tym czasie pełnił funkcje m.in. wiceprezesa spółki INFOR Media, wiceprezesa zarządu spółki Manager Magazin, głównego analityka finansowego i kontrolera finansowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu