Stacja rebel:tv uhonorowana statuetką SAT KRAK 2010 w kategorii: Najlepszy kanał tematyczny

14 października br. w Krakowie, w restauracji Toskania, podczas uroczystej Gali SAT KRAK, muzyczna stacja rebel:tv, należąca do Grupy 4fun Media SA, została nagrodzona w kategorii Najlepszy kanał tematyczny.

Jarosław Burdek, dyrektor programowy i muzyczny rebel:tv, powiedział: „rebel:tv to telewizja inna niż wszystkie stacje muzyczne na polskim rynku, dedykowana fanom prawdziwej, dobrej muzyki, rocka i pochodnych. Tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie, bo teoretycznie poruszamy się w segmencie niszy rynkowej, a tam trudno liczyć na szerokie uznanie. Prezentujemy muzykę, artystów oraz programy, których nie ma w ofercie innych, konkurencyjnych stacji, robimy to konsekwentnie i ze szczerej chęci spełnienia oczekiwań wszystkich widzów, którzy są znudzeni wszędzie obecną, wyłącznie komercyjną ofertą muzyczną. Wspieramy polskich artystów oraz prezentujemy najciekawsze, nowe trendy w muzyce. Nieskromnie powiem, że zasługujemy na miano „najlepszego kanału tematycznego” i będziemy dalej rozwijać nasz projekt. Wierzymy, że ta nagroda to początek naszego pasma sukcesów’”.

Szósta edycja największej w Polsce wystawy telewizji cyfrowej SAT KRAK 2010, odbywa się w Krakowie w dniach 14-16 października 2010 r. Jest to wydarzenie poświęcone rynkowi telewizji cyfrowej i mediom. Celem targów jest integracja nadawców telewizyjnych, operatorów platform cyfrowych, operatorów satelitarnych oraz importerów i producentów sprzętu od odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej. W ramach wystawy organizowane są konferencje i dyskusje panelowe.

Kanał rebel:tv nadaje z satelity Hot Bird w systemie Free-to-Air, dzięki czemu stacja dostępna jest dla abonentów platform cyfrowych Cyfry + i N oraz dla odbiorców indywidualnych posiadających odbiorniki satelitarne typu FTA. Kanał można odbierać także w sieciach kablowych m.in.: Toya, Inea, Elsat, Sat Film oraz wielu innych.

źródło/autor: Media Metropolis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu