Najlepsza wydajność telefonów Yealink w teście PC World

W październikowym wydaniu polskiej edycji Magazynu PC World przetestowano telefony VoIP. Urządzenia marki Yealink zdominowały ranking oferując najlepszą wydajność i jakość dźwięku.

Przeprowadzone przez redakcję PC World testy oceniały trzy elementy – możliwości, jakość i wydajność. W kluczowej dla biznesu kategorii, jaką jest wydajność, telefony Yealink nie miały sobie równych. Świadczy o tym już sam fakt, że na 10 wybranych do testowania produktów, aż 4 posiadały logo Yealink. Eksperci PC World oceniali wydajność na podstawie jakości dźwięku i poboru energii. Okazało się, że modele SIP-T28P, SIP-T26P, SIP-22P i SIP-T20P oferują zdecydowanie lepszą wydajność niż konkurencyjny sprzęt marek Cisco, Grandstream czy Polycom. Ponadto wyróżnikiem telefonów Yealink zostały dźwięk w jakości HD i 24 miesięczna gwarancja wystawiana przez polskiego dystrybutora – firmę VoIPoint. Pozostałe marki zazwyczaj oferowały na swoje produkty jedynie roczną gwarancje.

Dźwięk jakości HD i router w jednej obudowie

Telefon IP Yealink SIP-T28P jest przystosowany do obsługi wielu kont SIP, co przynosi firmie dodatkowe oszczędności. Monochromatyczny wyświetlacz LED zawiera 10 przycisków szybkiego wybierania dla wygody użytkownika. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w router oraz mikroprzełącznik z portem LAN, przez co pozwala na łączenie się z siecią poprzez komputer. W recenzji produktu podkreślano przyjazny interfejs konfiguracyjny (HTTP) oraz duży wyświetlacz (8,7 x 5,5 cm), które zapewniają wygodę użytkowania.

Doceniona jakość wykonania

„Wyróżnienie w rankingu PC World potwierdza funkcjonalność i jakość urządzeń Yealink. Telefony są proste w użytkowaniu oraz kompatybilne z większością centralek telefonicznych.” – powiedział Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint, która jest głównym autoryzowanym dystrybutorem posiadającym pełną ofertę produktów Yealink w Polsce.

Więcej informacji uzyskać można na stronach: www.yealink-polska.pl oraz http://www.voipoint.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu