Przejdź do treści

M4B rozpoczęło realizację projektu w sieci Tesco

M4B S.A. – wyspecjalizowana spółka z branży IT, która planuje zadebiutować na rynku NewConnect – na mocy podpisanej w lipcu umowy z TP Emitel sp. z o. o. realizuje projekt instalacji ekranów z systemem WAVE Multimedia Everywhere w sieci hipermarketów Tesco. Ekrany można zobaczyć przy kasach oraz na halach głównych. W ramach projektu zainstalowanych zostanie 1500 sztuk ekranów. Prace montażowe zakończą się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Operatorem zarządzającym treścią jest Call2Action S.A. M4B S.A. zamierza w listopadzie br. zadebiutować na rynku NewConnect. Funkcję Autoryzowanego Doradcy przy emisji pełni Corvus Corporate Finance sp. z o.o.

Spółka realizowała już podobne projekty dla takich sieci handlowych jak „Piotr i Paweł”.

– „Zaufanie kontrahenta zyskaliśmy m.in. dzięki obsłudze sieci delikatesów Piotr i Paweł, który był dośc wymagającym partnerem. Umowa z TP Emitel obejmuje 58 hipermarketów sieci Tesco, w których instalujemy playery WaveBox. Ekrany można zobaczyć przy kasach oraz na hali głównej. Wyświetlane są na nich wiadomości z kraju, pogoda, informacje giełdowe a także krótkie reklamy. Treścią zarządza nasza spółka zależna Call2Action.” – mówi Jarosław Leśniewski, Prezes Zarządu M4B S.A.

M4B S.A. jest jedną z tych spółek, które wiedzą gdzie i jak sięgać po kapitał na rozwój firmy. Spółka otrzymała dofinansowanie unijne do dwóch projektów: działanie 3.3 ”Rozwój spółki poprzez wejście na rynek NewConnect” a także „Paszport do eksportu”.

– „Jesteśmy dojrzałym przedsiębiorstwem i jednocześnie działamy w branży bardzo innowacyjnej, która wymaga uważnego obserwowania rynku oraz konkurencji. Rozwijamy nasze autorskie produkty tak, aby dopasować je do wymagań i potrzeb naszych klientów. Kapitał z działania „Paszport do eksportu” pomoże nam sfinansować plany rozwoju eksportu produktów marki M4B. W najbliższych planach mamy wejście na rynek NewConnect..” – komentuje Maciej Szczytkowski, Wiceprezes Zarządu M4B S.A.

W pierwszym półroczu br. M4B wypracował 1,2 mln zł przychodu. Jest to wzrost w stosunku do tego samego okresu w roku ubiegłym o 81 procent. Spółka szacuje, iż zysk netto powinien wynieść 100 tys. złotych.

źródło/autor: M4B