FineArt Communications dla Accreo Taxand

Agencja FineArt Communications rozpoczęła współpracę z Accreo Taxand – pierwszą na polskim rynku firmą doradczą niezależną od podmiotów audytorskich, która dzięki udziałowi w sieci Taxand ma globalny zasięg działania. Agencja będzie wspierała firmę w zakresie bieżącego doradztwa PR, media relations oraz działań w Internecie, a także przy organizacji 4. edycji konkursu Taxand Challenge.

FineArt Communications została wybrana na podstawie rekomendacji. Za współpracę ze strony agencji odpowiadać będą: Magdalena Żuk, dyrektor zarządzająca oraz Diana Stachera, account manager.

Accreo Taxand działa od września 2005 roku i zatrudnia ok. 70 osób. Firma należy do międzynarodowej sieci Taxand zrzeszającej spółki doradcze w blisko 50 krajach i świadczy usługi doradcze w 3 głównych obszarach: doradztwo podatkowe, doradztwo europejskie i doradztwo biznesowe. Accreo jest też organizatorem ogólnopolskiego konkursu wiedzy podatkowej Taxand Challenge kierowanego do studentów i absolwentów kierunków prawnych i ekonomicznych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu