Nowa umowa Komfort-Klima S.A.

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie kompleksowego wykonania instalacji wentylacyjnej dla trzech sklepów znanej portugalskiej sieci handlowej. Wartość umowy wynosi ponad 200 tys. złotych. Realizacja projektów zostanie zakończona do 17 grudnia br.

„Podpisaliśmy kontrakt z jednym z naszych stałych klientów, firmą PBO „Anioła” S.A. Jest to nasza szesnasta umowa z tą firmą, co pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania i solidnym partnerem biznesowym. W ramach obecnego kontraktu zrealizujemy instalacje wentylacyjne w trzech sklepach średnio powierzchniowych zlokalizowanych w Gryfinie, Lęborku i Pabianicach. Realizacja umowy zakończy się w połowie grudnia, zatem wartość tego projektu znajdzie miejsce w naszych przychodach jeszcze na koniec 2010 roku. Stale pracujemy także nad pozyskaniem nowych zleceń. W tym celu prowadzimy zaawansowane rozmowy handlowe z kilkoma inwestorami. O ich wynikach będziemy informować na bieżąco. Obserwujemy także zwiększoną ilość napływających zapytań ofertowych, wierzymy, że część z nich zostanie przekuta w kolejne umowy.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort – Klima S.A.

Na początku lipca Komfort – Klima S.A. informowała o podpisaniu umowy na wykonanie instalacji klimatyzacyjnej dla galerii handlowej wraz z częścią mieszkaniową w Goleniowie. Jest to już trzecia realizacja Spółki w tym mieście.

W czerwcu Komfort- Klima zadebiutowała na rynku NewConnect. Debiut poprzedzony został prywatną emisją akcji, z której pozyskano milion złotych. Środki z emisji Spółka wydatkuje na rozwój sieci oddziałów, a także zakup nowoczesnych maszyn do czyszczenia kanałów wentylacyjnych.

źródło/autor: Public Image Advisors

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu