Inwestycje.pl S.A. coraz bliżej NewConnect

Z niedawno zakończonej oferty prywatnej Inwestycje.pl S.A. pozyskała przeszło 900 tys. zł. Debiut Spółki na NewConnect planowany jest na przełomie października i listopada.

We wrześniu br. przeprowadzona została oferta prywatna akcji serii C Inwestycje.pl S.A., z której Spółka pozyskała środki w wysokości ponad 0,9 mln zł.

– Pierwotnie zakładaliśmy pozyskać ok. 0,8 mln zł z oferty prywatnej akcji serii C, jednakże w związku z większym zainteresowaniem inwestorów zdecydowaliśmy się na zwiększenie oferty. Ostatecznie spółka pozyskała 0,92 mln zł – komentuje Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl S.A.

– Pozyskane środki przeznaczymy na rozbudowę i poprawę efektywności pasażu finansowego oraz na kreację wizerunku portali z Grupy Inwestycje.pl. W najbliższym czasie zamierzamy dokonać inwestycji w kilka portali internetowych z dużym potencjałem wzrostu. Pierwsza tego typu transakcja jest obecnie w trakcie finalizacji. – dodaje Czapla.

Na początku października Spółka rozpocznie procedurę mającą na celu wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect. Debiut akcji planowany jest w ciągu kilku kolejnych tygodni.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu