Przejdź do treści

Kroll Ontrack z nowym menedżerem ds. rozwoju biznesu w Polsce

Polski oddział Kroll Ontrack ma nowego menedżera ds. rozwoju biznesu. Adam Kostecki odpowiedzialny jest za pozyskiwanie i obsługę strategicznych klientów firmy oraz zarządzanie największą w europejskiej branży odzyskiwania danych siecią partnerską, obejmującą ponad 2000 firm.

Poza obowiązkami w zakresie obsługi strategicznych klientów i zarządzania programem partnerskim, Adam Kostecki współtworzy również strategię sprzedaży usług i oprogramowania Kroll Ontrack, w tym dystrybucji tak popularnych programów, jak Ontrack EasyRecovery, Ontrack PowerControls czy Ontrack Eraser.

Adam Kostecki ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT. Specjalizował się w sprzedaży szerokiej gamy produktów i usług: od serwisów www i Content Management System (CMS), po Customer Relationship Management (CRM) oraz kompleksowe rozwiązania klasy ERP.

Podczas swojej dotychczasowej kariery Adam Kostecki obejmował m.in. stanowiska specjalisty ds. kluczowych klientów oraz dyrektora ds. sprzedaży w polskich i międzynarodowych firmach działających w branży IT. Zanim objął stanowisko menedżera ds. rozwoju biznesu w Kroll Ontrack, był odpowiedzialny za sprzedaż systemów zarządzania zasobami przedsiębiorstw w koncernie Sage, trzecim największym dostawcy rozwiązań ERP dla biznesu na świecie. Odbył także szereg szkoleń, m.in. Business Potential Discovery i szkolenie Schenk Institute.

Prywatnie Adam Kostecki jest fanem literatury klasycznej. W przestrzeni muzycznej fascynuje się twórczością jazzową w wykonaniu Miles’a Davisa i Keith’a Jarretta oraz mariażem jazzu i blues’a. Jest także wielkim fanem Skandynawii – w pierwszej kolejności Szwecji – której języka uczy się od dłuższego czasu.

Adam Kostecki współpracuje z Kroll Ontrack od maja 2010 roku.