Jesienne trendy ze stylistką w Centrum Handlowym Sarni Stok

16 i 17 października CH Sarni Stok w Bielsku Białej zaprasza na spotkania z ekspertem w dziedzinie stylizacji Moniką Jurczyk. W programie porady dotyczące doboru ubrań, prezentacje trendów na sezon jesienno-zimowy oraz liczne niespodzianki.

Monika, w asyście swoich dwóch stylistek, będzie udzielała porad dotyczących doboru ubrań odpowiednich do sylwetki, a także, podczas cyklu wykładów i prezentacji, opowie o najnowszych trendach na sezon jesienno-zimowy.

Równocześnie z konsultacjami dotyczącymi mody będą się odbywały pokazy makijażu prowadzone przez perfumerię Douglas oraz badanie kondycji włosów organizowane przez salon fryzjerski Jean Louis David.

Największymi  atrakcjami imprezy będą: wykłady Moniki, możliwość skorzystania z  darmowych indywidualnych konsultacji modowych, stylizacyjnych, fryzjerskich i kosmetycznych oraz zakupy w towarzystwie profesjonalnego personal shoppera, jak też 100 złotowe  bony zakupowe (do wykorzystania w sklepach galerii).

Dla wszystkich uczestniczek modowego weekendu przewidziane są   ilustrowane mini-poradniki. Publikacje będą uzupełnieniem wykładów Moniki, pomogą określić typ urody i rodzaj sylwetki. Zawierają też cenne wskazówki, które pozwolą uniknąć błędów przy doborze odpowiednich strojów.

źródło/autor: Prosignum

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu