Przejdź do treści

OS3 multimedia buduje lojalność klientek inneov

W ramach długofalowej współpracy agencja interaktywna OS3 multimedia opracowała i wdrożyła promocję konsumencką dla marki inneov. Promocja oparta została o serwis www.suplementpiekna.pl dedykowany programowi lojalnościowemu dla konsumentek.

Serwis wystartował 1 października br. W listopadzie rozbudowany zostanie o sekcje, które pozwolą użytkowniczkom zapoznać się z produktami z portfolio marki, skonsultować się z ekspertami inneov oraz zasięgać opinii na temat dolegliwości skóry i włosów.

Budowanie lojalności wśród konsumentek wspierają dwa programy: “3+1” oraz “1+1”. W pierwszym z nich, rejestrując w serwisie www.suplementpiekna.pl kody z trzech dowolnych opakowań produktów inneov można otrzymać jeden dowolny produkt gratis. Aby wziąć udział w drugim programie, należy zakupić dowolny produkt marki, polecić go koleżance a następnie wybrać inny produkt marki, który chce się otrzymać gratis w ramach promocji. Jeśli koleżanka, której imię i adres e-mail został wpisany na stronie, kupi produkt inneov, zarejestruje się na stronie, a następnie wpisze kod z opakowania, to osoba polecająca otrzyma wybrany przez siebie produkt zupełnie za darmo.

W ramach swoich kompetencji agencja OS3 odpowiada za stworzenie mechanizmów promocji oraz opracowanie strony wizualnej. Agencja odpowiedzialna była także za część zadań logistycznych w tym generowanie kodów.

Równolegle ze startem serwisu rusza kampania Internetowa i radiowa wspierająca produkt inneov Gęstość Włosów.

Za zakup mediów do kampanii odpowiada Zed Digit. Zadaniem agencji OS3 było stworzenie kreacji formatów reklamowych.