NetArt po raz kolejny podwyższa parametry serwerów

By | 06/10/2010

NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, po raz kolejny podniósł parametry swoich serwerów. Tym razem zmiany dotyczą serwerów wirtualnych Provider oferowanych w serwisie serwery.pl. Od teraz Klienci NetArt mogą korzystać z serwerów o ponad dwukrotnie wyższych parametrach niż dotychczas.

To już kolejna zmiana parametrów serwerów oferowanych przez NetArt. W maju tego roku firma podniosła również możliwości serwerów Active dostępnych w serwisie nazwa.pl. Usługi  serwisu serwery.pl to nowoczesne serwery wirtualne przeznaczone głównie do zastosowań biznesowych. W odpowiedzi na potrzeby Klientów, firma zdecydowała się na podniesienie parametrów o 150%. Powierzchnia dyskowa serwerów Provider10+ została  podniesiona do 25GB (wcześniej 10GB), natomiast serwerów Provider30+ do 50GB (wcześniej 25GB). W przypadku obu serwerów uległ też zmianie  transfer, którego wartość wynosi 5000GB (wcześniej 2000GB). Dodatkowo wprowadzonym parametrem jest czas użycia systemu, który gwarantuje Klientom użytkowanie określonej wartości użycia procesora dla wszystkich elementów usługi.

Jak komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl : „Kolejna zmiana  parametrów naszych serwerów, to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy wykorzystują usługi do działań biznesowych i cenią sobie wydajność serwera. Wyższa wartość dwóch najważniejszych parametrów hostingu, jakimi są powierzchnia dyskowa i transfer, niewątpliwie ułatwi naszym obecnym, ale i przyszłym Klientom, jeszcze efektywniejsze korzystanie z usługi. Serwery Provider gwarantują Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie działalności on-line”.

Warto podkreślić, że wprowadzone zmiany nie wiążą się z podniesieniem cen serwerów Provider, a z nowych parametrów będą mogli skorzystać także obecni ich posiadacze. Dla nowych Klientów w dalszym ciągu dostępna jest promocja, w której przez pierwszy, kwartalny okres abonamentowy można testować usługę po obniżonej cenie bez żadnych zobowiązań dotyczących kolejnego okresu użytkowania. „Niska cena w połączeniu z wysokimi parametrami usługi, intuicyjnymi aplikacjami do zarządzania usługą, a także profesjonalna obsługa techniczna z pewnością pozwolą wielu firmom na prowadzenie zaawansowanych działań biznesowych w Internecie. Naszym celem jest ułatwienie tych działań poprzez ciągłe doskonalenie usług hostingowych” – dodaje przedstawiciel NetArt.

Niewątpliwym atutem serwerów serii Provider jest bezpłatne oprogramowanie do zarządzania usługami : Net.Admin – panel do zarządzania serwerem, Active.mail– specjalne narzędzie do obsługi poczty e-mail, Domain.admin – panel do zarządzania pojedynczą domeną oraz User.admin – aplikacja do zarządzania pojedynczym kontem użytkownika. Do serwerów wirtualnych można zamówić również bezpłatne usługi dodatkowe, takie jak anonimowy serwer FTP, pozwalający udostępnić część swoich zasobów do ogólnego użytku oraz SSL na WWW, umożliwiający obsługę bezpiecznych połączeń dla stron WWW.

Firma zapewnia swoim Klientom maksymalne bezpieczeństwo i stabilność serwera poprzez regularne wykonywanie kopii zapasowej oraz nowoczesny system antyspamowy i antywirusowy. Jako lider na polskim rynku hostingowym, NetArt nieustannie wdraża nowe pomysły i wyznacza trendy wśród innych usługodawców.

źródło/autor: NetArt