Katarzyna Mazurek – Ziomek dołącza do Tailor&Baker

Katarzyna Mazurek – Ziomek z dniem 1 października objęła stanowisko Strategy & Development Director w agencji Tailor&Baker. Będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowych dla klientów oraz rozwój agencji i jej nowych usług.

Absolwentka SGH, kierunek zarządzanie i marketing. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach Euro RSCG 4D, FireFly Creation, Radar i Communication Service. Jest znakomitym strategiem i specjalistą w zakresie, planowania i koordynacji działań z zakresu BTL, ATL, Interactive, programów lojalnościowych i promocji konsumenckich. Zajmowała się też zarządzaniem i tworzeniem działu Client Service, ustalaniem standardów obsługi klienta oraz new businessem. Od 12 lat związana z branżą marketingu i reklamy. W 2003 roku rozpoczęła współpracę z sieciową agencją Euro RSCG 4D, w której pracowała przez 6 lat, w tym przez ponad 3 lata zajmowała stanowisko Group Account Director. Ostanie 2 spędziła w FireFly Creation na początkowo na stanowisku Client Service Director, zaś później także jako Dyrektor Strategiczny.

„Wiedza i doświadczenie Katarzyny są bardzo cenne zarówno dla Klientów, jak i Agencji. Kasia nie tylko tworzy strategie, ale jednocześnie planuje ich wdrożenie oraz przełożenie na realne działania” – komentuje Aleksandra Trochimiuk. „Zapewnia to spójność działań dla klienta oraz efektywność wewnętrznych prac agencji.”

Katarzyna współpracowała m.in. z takimi klientami jak: Peugeot Polska, Lotos Paliwa, Telekomunikacja Polska, Nestle, Winiary, CEDC, Kompania Piwowarska, Polkomtel, GlaxoSmithKline, Sanofi Aventis, Bristol-Mayers Squibb.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu