Przejdź do treści

K2 przygotowała mobilną wersję magazynu L’Éclat dla iPad

Noble Concierge wspólnie z agencją K2 Internet przygotował mobilną wersję magazynu L’Éclat, poświęconego luksusowym produktom i usługom, w wersji dedykowanej dla urządzeń iPad. Aplikacja umożliwia nieodpłatne pobieranie i przeglądanie wydań elektronicznych magazynu i dostępna jest pod adresem: http://itunes.apple.com/pl/app/leclat-magazyn-noble-concierge/id394076437?mt=8.

L’Éclat to lifestylowy magazyn od roku dostępny w wersji elektronicznej (http://www.leclat.pl/), tworzony z myślą o ludziach wymagających i ceniących oryginalność. Tematyka poszczególnych numerów obejmuje m.in. design, podróże, motoryzację, modę oraz kulturę i sztukę. Opisywane są najlepsze produkty i usługi najbardziej prestiżowych firm, uzupełnione fotografiami w najwyższej jakości. Dzięki odnośnikom umieszczonym wewnątrz magazynu można w łatwy sposób skontaktować się z zespołem Concierge, który na życzenie klienta ma możliwość bezpośredniego zamówienia prezentowanych produktów.

Mobilna wersja magazynu umożliwia szybki dostęp do wszystkich numerów zapewniając intuicyjny sposób obsługi oraz nawigacji. Forma przewracania kolejnych stron daje wrażenie przeglądania gazety, dostęp do indeksu ułatwia szybką nawigację po artykułach a w przypadku zamknięcia magazynu po ponownym otwarciu czytelnik automatycznie powraca na ostatnio przeglądaną stronę.

Według badania Gemius Traffic iPad jest drugim pod względem popularności urządzeniem mobilnym używanym w Polsce do przeglądania serwisów internetowych. Co prawda w praktyce oznacza to udział na poziomie 5%, ale z drugiej strony użytkownicy tego modnego gadżetu stanowią bardzo interesującą grupę docelową dla usługi Noble Concierge. – komentuje Michał Kulka, Prezes Noble Concierge. – warto dodać, że Noble Bank prowadzi od kilku miesięcy akcję promocyjną lokat terminowych w której iPad stanowi nagrodę gwarantowaną.

źródło/autor: K2 Internet