Przejdź do treści

Hit „Taxi 4” bezpłatnie w VOD Cyfrowego Polsatu

W październiku w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli możliwość bezpłatnego obejrzenia kultowej komedii akcji „Taxi 4”. Bezpłatne udostępnienie odbywa się w ramach akcji „Zobacz jak prosto jest korzystać z usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa”.

Film emitowany jest od 1 października na kanale VOD 65. Usługę można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/. Regulamin promocji dostępny jest na stronie WWW Cyfrowego Polsatu.

„Taxi 4”, to ciąg dalszy niecodziennych przygód duetu uwielbiającego niebezpieczną jazdę – taksówkarza Daniela oraz jego przyjaciela – niezdarnego policjanta Emiliena. Obaj panowie są już szczęśliwymi ojcami usiłującymi pogodzić pracę zawodową z wychowaniem synów. Ich spokojne życie burzy jednak pojawienie się w Marsylii belgijskiej mafii, z którą będą musieli się zmierzyć. Obraz, tak samo jak poprzednie części serii wyreżyserował Gerard Krawczyk na podstawie scenariusza mistrza francuskiego kina akcji Luca Bessona.

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 – VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie „i” lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta – 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

* Opłata zgodna z planem taryfowym Państwa operatora