Przejdź do treści

Autentika i Divante łączą siły

Agencja interaktywna Autentika oraz firma Divante, specjalizująca się w dziedzinie e-commerce, postanowiły połączyć swoje siły i nawiązać współpracę, której celem jest poszerzenie oferty obu firm o dodatkowe kompetencje i możliwość obsługi złożonych projektów.

– Dwie kluczowe kompetencje dla sukcesu e-biznesu to skuteczny e-commerce oraz zbudowanie lojalności klientów – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Zarządzający Divante. – Dziś odbywa się to zazwyczaj poprzez budowanie społeczności, w czym specjalizuje się Autentika. Budowa oprogramowania biznesowego to z kolei nasza domena.

Autentika i Divante planują startować do kolejnych przetargów jako konsorcjum. Połączenie doświadczeń i kompetencji obu firm ma za zadanie zwiększenie ich konkurencyjności.

– Tomasz Karwatka jest uznanym specjalistą w swojej dziedzinie i podobnie jak my stawia na jakość oraz zadowolenie klienta – mówi Michał Samojlik, Prezes Zarządu agencji Autentika. – Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają. Wspólnie będziemy mogli podjąć się jeszcze większych  niż obecnie wyzwań.