Przejdź do treści

Krisline w nowej odsłonie

Dobre wieści dla fanów pięknej kobiecej bielizny! Ruszyła właśnie nowa strona Krisline www.krisline.com.pl wraz ze sklepem internetowym. Pieczę nad całym projektem sprawuje Agencja ATOM Media Interaktywne. Teraz nie tylko będziecie mogli zapoznać się z ofertą firmy, ale także zyskacie możliwość natychmiastowego nabycia wymarzonych kompletów! Nowa, wyrafinowana grafika zachęca do zapoznania się bliżej z zawartością. Warto to zrobić, bo strona jest pełna przydatnych informacji – artykuły na temat bielizny, ciekawe poradniki, dzięki którym Panie poznają tajniki brafitingu, a Panowie dowiedzą się, jak nie popełnić gafy przy wyborze kompletu dla swojej ukochanej oraz co sprawdzi się najlepiej w danej sytuacji to tylko niektóre z nowych zawartości.

Spodobała Ci się bielizna Krisline? Teraz możesz ją kupić bez wychodzenia z domu! Do dyspozycji użytkowników oddana została wygodna wyszukiwarka, dzięki której każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie rozmiar, model oraz kolor biustonosza. Dodatkowo możemy wybierać spośród rozmaitych kolekcji – poczynając od bazowych, przez propozycje dla matek karmiących, stroje kąpielowe czy bieliznę nocną, aż po nowości. A jeśli chcemy być na bieżąco z aktualnymi promocjami, możemy zapisać się na newsletter. W trosce o zadowolenie swoich Klientów firma Krisline oferuje także specjalną promocję „Zrób sobie prezent”. Każdy, kto przy rejestracji poda swoją datę urodzenia, otrzyma od firmy Krisline specjalną, urodzinową ofertę. Warto o tym pamiętać rejestrując się na stronie. W końcu każdy lubi dostawać upominki.

Firma Krisline wychodzi także naprzeciw Klientom prowadząc działania promocyjne w mediach społecznościowych. Firmę można znaleźć między innymi na Facebook.com (www.facebook.com/krisline). Dołączając do fanów marki na Facebooku, zyskujemy możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach, a także wyrażenia swoich opinii na temat produktów. Ponadto, pozostając w bezpośrednim kontakcie z firmą, jesteśmy cały czas na bieżąco z najciekawszymi informacjami, dostajemy również dostęp do specjalnych ofert, kierowanych jedynie do osób, lubiących Krisline na Facebooku.

źródło/autor: ATOM Media Interaktywne