Wieczór z nauką i zabawą w Salonie marki Klose w Poznaniu

Tagi:

24 września Salon Wystawienniczy Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu otworzył swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem tajemnic projektowania mebli. Poznańska Noc Naukowców 2010 już za nami.

Poznański Salon Wystawienniczy Kolekcji Mebli Klose już po raz kolejny włączył się w międzynarodowy projekt Noc Naukowców. Adresowane do najmłodszych wielbicieli nauki warsztaty przyciągnęły w tym roku licznych uczestników. Dzieci, pod okiem ekspertów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i fachowców z firmy Klose, mogły wcielić się w rolę projektantów tworząc własne meble. Brak ograniczeń co do techniki realizacji projektów i bogata wyobraźnia dziecięca zaowocowały pracami interesującymi i niekonwencjonalnymi.

Na małych twórców czekały nagrody i oficjalne dyplomy podpisane przez Prezesa Kolekcji Mebli Klose – Wojciecha Gieburowskiego oraz Prof. dr hab. inż. Jerzego Smardzewskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Dla najmłodszych uczestników piątkowe warsztaty były również okazją do sprawdzenia na żywo co oznacza solidny i bezpieczny mebel.

www.klose.pl