Ubezpieczenie turystyczne tańsze o 15 % w Signal Iduna Polska TU S.A. w markecie Inseco.pl

Do promocyjnych cen ubezpieczeń mieszkań i domów dołączyły oferty ubezpieczeń turystycznych. Tylko do końca października w markecie Inseco.pl polisę turystyczną Signal Iduna kupisz z 15% zniżką.

Promocja dotyczy 5 wariantów Ubezpieczenia Signal Iduna Travel dostępnych w markecie Inseco.pl. Rozbudowana oferta jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla turystów wypoczywających w hotelach All-inclusive, jak również osób preferujących aktywny wypoczynek. Warianty ubezpieczenia uwzględniają dopasowanie pod względem kierunku wyjazdu, którym mogą być dowolne kraje europejskie wraz z państwami basenu Morza Śródziemnego, jak również kraje znajdujące się na terytorium Azji, Ameryki Północnej i Południowej, Afryka czy Australii. Warianty Standard obejmują w pakiecie ubezpieczenie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu podróżnego oraz akcji ratowniczych. Warianty Super dysponują dodatkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, dojazdem lekarzem do chorego oraz opcją kierowcy zastępczego, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących własnym autem. Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Travel zape wnia między innymi zwrot kosztów bezpośredniej opieki lekarskiej: badań i zabiegów w przypadku nagłego zachorowania lub wypadku za granicą.

Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Travel w promocyjnej cenie dostępne jest w markecie Inseco.pl tylko do końca października. Do końca listopada trwa też promocja na ubezpieczenia mieszkania lub domu, które Singal Iduna oferuje w Inseco.pl również 15% taniej.