NaviExpert ma już ponad 300 000 punktów użyteczności publicznej

21 września NaviExpert, dostawca nawigacji osobistej GPS do telefonów komórkowych, rozszerzył bazę miejsc użyteczności publicznej (POI) o 50 000 punktów handlowych i usługowych. Obecnie posiadacze aplikacji NaviExpert 6.0 mogą zlokalizować i dotrzeć do ponad 300 000 punktów użyteczności publicznej.

Osoby podróżujące samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy przemieszczające się pieszo stają wielokrotnie przed koniecznością dotarcia do określonego punktu handlowego czy usługowego. Od 21 września posiadacze aplikacji NaviExpert będą mogli odnaleźć interesujący ich sklep po jego nazwie, branży, w której działa czy asortymencie, który oferuje. Po zlokalizowaniu interesującego punktu użyteczności publicznej nawigacja pomoże do niego dotrzeć.

„Na początku września NaviExpert wprowadził nową wersję aplikacji nawigacyjnej. Umożliwia ona korzystanie z NaviExpert nie tylko kierowcom, ale również osobom korzystającym ze środków komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo. Teraz dodaliśmy do bazy miejsc użyteczności publicznej 50 tysięcy punktów handlowych i usługowych.” – mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert. „W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie do naszej aplikacji kolejnych funkcji i ciągłe ulepszanie już istniejących” – podsumowuje Andrzej Jaszkiewicz.

Znajdź i dojedź do wybranego przez Ciebie sklepu z NaviExpert

Dzięki kontekstowej wyszukiwarce POI Explorer posiadacze NaviExpert 6.0 mogą znaleźć interesujący ich sklep na kilka różnych sposobów. Pierwszym jest wprowadzenie nazwy sklepu, do którego użytkownik aplikacji chciałby dotrzeć. Istnieje również możliwość znalezienia punktu handlowego czy usługowego według branży, w której działa. Ostatnim sposobem jaki oferuje NaviExpert jest podanie nazwy produktu, który posiadacz nawigacji chciałby kupić. Aplikacja zaprezentuje listę sklepów znajdujących się w pobliżu użytkownika, poda ich dane teleadresowe, godziny otwarcia, asortyment i branżę. Po wybraniu interesującego punktu handlowego czy usługowego NaviExpert pomoże do niego dojechać. Informacje o punktach handlowych i usługowych są dostarczane przez serwis Esieci.pl.

Znajdź inne miejsca użyteczności publicznej z NaviExpert

Aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie i dotarcie nie tylko do sklepów, ale i innych miejsc użyteczności publicznej. NaviExpert dostarczy informacji o hotelach, restauracjach, bankomatach, klubach, koncertach czy imprezach sportowych. Osoby, które będą chciały spędzić czas wolny w sali kinowej, mogą za pomocą NaviExpert nie tylko zlokalizować najbliższe kino, ale i sprawdzić jego repertuar. Dane o pozostałych punktach POI są dostarczane przez firmę Imagis i uzupełniane o informacje z takich serwisów internetowych, jak Gastronauci.pl, Eholiday.pl, Sybil.pl czy Coigdzie.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu