Startuje powakacyjny konkurs HolidayCheck.pl „To były wakacje…”

Internetowe Biuro Podróży HolidayCheck.pl uruchomiło powakacyjny Konkurs „To były wakacje…”. Opinia o hotelu i 3 zdjęcia z wakacji wystarczą, aby wziąć udział. Do wygrania netbook Dell, wycieczka do Egiptu, iPod Nano i zestawy plażowe od TravelChannel i HolidayCheck.pl. Konkurs potrwa od 29.09.2010 do 10.11.2010.

Konkurs „To były wakacje…” skierowany jest do wszystkich, którzy wrócili z wakacji i swoimi wrażeniami chcą podzielić się z innymi userami. Aby przyłączyć się do jesiennej zabawy HolidayCheck.pl należy na portalu http://www.holidaycheck.pl/konkurs_To_byly_wakacje dodać opinię o hotelu oraz 3 wakacyjne zdjęcia. Każdy user może dodać dowolną liczbę opinii i zdjęć, co zwiększy jego szansę na wygraną.

„Konkurs kierujemy do tych, którzy wrócili z urlopu i chcą pokazać innym jak było na wakacjach, obiektywnie opisać i zaprezentować na zdjęciach wakacyjną rzeczywistość. Czekamy na kreatywne i interesujące opinie, takie które pomogą innym turystom w przyszłości dokonać dobrego wakacyjnego wyboru. Zależy nam głównie na obiektywnym przedstawieniu obiektu hotelowego i jego okolicy. Dzięki naszej obiektywności miliony turystów już skorzystało z ocen i opinii o obiektach hotelowych, z których niewątpliwie słynie holidaycheck.pl. ” – tłumaczy Anna Zielińska, Dyrektor Marketingu i PR z HolidayCheck.pl

Podstawowym założeniem projektu konkursowego jest zbieranie dobrego jakościowo contentu, tj. ciekawych i obiektywnych opinii oraz fotografii o hotelach oraz wakacyjnych destynacjach, które służą przyszłym turystom w dokonywaniu trafnych wyborów wakacyjnych. Prace konkursowe (opinia plus 3. zdjęcia) można dodawać na portalu do 10 listopada 2010. Wyniki zostaną ogłoszone do 17.11.2010. Nagrodą za pierwsze miejsce jest wycieczka marzeń do Egiptu (All inclusive, 4*) oraz netbook Dell idealny do podróżowania, drugie miejsce to iPod Nano oraz zestaw wakacyjny od HolidyaCheck.pl, trzecie miejsce to zestaw wakacyjny od Travel Channel. Miejsca od 4 do 10 zostaną nagrodzone zestawami i akcesoriami plażowymi od HolidayCheck.pl.

Promocja konkursu obejmuje kampanię internetową w serwisach własnych i internecie oraz działania social media z wykorzystaniem 12 000 tysięcznej społeczności HolidayCheck.pl na Facebooku. Sponsorami nagród są EximTours Polska (wycieczka do Egiptu) oraz TravelChannel (zestawy wakacyjne).

Więcej informacji na stronie dedykowanej konkursowi „To były wakacje…” www.holidaycheck.pl/konkurs_To_byly_wakacje

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu