Śniegocka została Marketing&Sales Coordinatorem w BB Elements

Aleksandra Śniegocka dołączyła do zespołu firmy adserwerowej BB Elements, w której obejmie stanowisko Marketing&Sales Coordinator.

Aleksandra Śniegocka była w 2006 r. współzałożycielem Stowarzyszenia na Rzecz Integracji Społecznej „Pro Nobis”, w którym następnie w latach 2006-2007 zajmowała się m.in. PR-em oraz marketingiem. Wcześniej pracowała w Citibank Polska, jako doradca finansowy oraz w Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niepełnosprawnym Ruchowo, jako asystentka projektu Unii Europejskiej EQUAL. Ostatnie 3 lata spędziła w Dublinie oraz Londynie, gdzie ostatnio pracowała w firmie Samuel Estates London jako administratorka.

W BB Elements Śniegocka obejmuje stanowisko Marketing&Sales Coordinator. Zajmować się będzie analizą i koordynowaniem działań marketingowych, współpracą  z działem marketingu, prowadzeniem projektów marketingowych, zarządzaniem sprawami księgowymi spółki, tworzeniem sprawozdań oraz bilansów spółki, koordynacją działań podwykonawców, opieką nad klientami, oraz analizą i monitoringiem rynku.

Śniegocka jest absolwentką Akademii Humanistycznej w Pułtusku (kierunek: marketing polityczny). W wolnym czasie zajmuje się fotografią, podróżowaniem, pływaniem i pracą w organizacjach non-profit.

Firma BB Elements jest dostawcą rozwiązań adserwerowych pozwalających zarządzać kampaniami reklamowymi w internecie i szczegółowo je mierzyć. Firma, z centralą w Czechach, istnieje od 11 lat, obecnie działa na 7 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce jej produkt jest obecny od 6 lat. W portfolio klientów BB Elements znajdują się m.in. ARBOmedia, IDMnet, At Media, Ad.net, ClickAd, BizOn, Grupa Pino, FilmWeb.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu