Nowa strona B2Bpartner

Nowa, niezwykle czytelna strona internetowa pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szybko znaleźć kompleksowe informacje dotyczące działalności, profilu, oferty oraz programów lojalnościowych.

Odświeżenie wizerunku strony pozwoliło nam na lepsze zaprezentowanie naszej spółki. Łatwa nawigacja, szybkie ładowanie oraz przejrzystosć to główne atuty naszej nowej witryny, które są dostosowane do zainteresowań stałych jak również potencjalnych Klientów.

„Mamy nadzieję, iż nowa strona pozwoli Naszym potencjalnym klientom na odnalezienie niezbędnych informacji na temat możliwości Spółki B2Bpartner w przygotowaniu i obsłudze programów lojalnościowych.“ – mówi Pan Grzegorz Kobryń, Prezes Zarządu B2Bpartner Sp. z o.o.

B2BPartner sp. z o.o. działa na rynku programów lojalnościowych i wsparcia sprzedaży. Obszarem działania B2BPartner.pl jest sprzedaż towarów i usług w modelu businnes-to-business. B2BPartner posiada doświadczenie we wdrażaniu projektów w małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach, elastycznie dopasowuje oferowane rozwiązania do potrzeb i oczekiwań Klientów.

źródło/autor: B2Bpartner

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu