El Padre sięga gwiazd z Oriflame Poland

Agencja El Padre 9 września 2010 roku w Sali Kongresowej PKiN zorganizowała konferencję sprzedażową Oriflame Poland pod hasłem „Odważ się marzyć i sięgaj gwiazd”. W wydarzeniu utrzymanym w kosmicznej stylistyce wzięło udział około 2000 konsultantów z całej Polski. Za kreację i realizację odpowiedzialny był team El Padre.

Konferencja została zorganizowana by zaprezentować ostatnie wyniki, najnowsze katalogi i strategię działania firmy w następnych kwartałach. Drugim i ważnym zadaniem było zmotywowanie konsultantów Oriflame do pracy poprzez stworzenie niekonwencjonalnego scenariusza – zachęcającego do pokonywania barier. Niecodzienna fabuła całodniowej konferencji sprawiła, że wydarzenie było przeprowadzone w dynamiczny i zapewniający wiele ciekawych wrażeń sposób. Głównym motywem konferencji była podróż statkiem kosmicznym o nazwie Oridreams 1. Uczestnicy konferencji odbyli z przebranymi za kosmonautów prowadzącymi niesamowitą podróż wśród gwiazd za sprawą przygotowanych przez El Padre filmów i wizualizacji 3D.

Osoby siedzące na widowni dzięki zastosowaniu gry Human Joystick (analiza ruchu rąk publiczności rozszyfrowywana przez program graficzny) miały poczucie, że sterowały kursem kosmicznego statku. Podczas rejsu pełnego przygód ogromne emocje wzbudził spadek energii kosmicznego pojazdu powodujący ciemność na sali. Zadaniem gości było obudzenie swoich marzeń i zasilenie tym paliwem statku do dalszej podróży.

W trakcie wydarzenia przyznano wyróżnienia w postaci autentycznych meteorytów dla konsultantów, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w ramach rozbudowywania struktur sprzedaży i osiąganych przez nie wyników. Dodatkową atrakcją był entuzjastycznie przyjęty przez publiczność występ młodej artystki Ewy Farny.

„ Niewątpliwy sukces tej Konferencji, potwierdzony wielokrotnymi owacjami na stojąco, jest wzorowym przykładem wieloletniej współpracy owocującej coraz lepszym zrozumieniem potrzeb Klienta. ” – powiedział Wojciech Cłapiński, Dyrektor Zarządzający El Padre.

El Padre – to warszawska spółka działająca w obszarze eventów, ambientu i BTL.

Agencja zatrudnia obecnie 23 osoby tworzące wyspecjalizowane zespoły: client service, kreacji, produkcji oraz projektowania graficznego 3D i 2D. Aktualnie El Padre pracuje m.in. z Certiną, JTI, Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., Lexus, Michelin Polska, Oriflame, Peugeot Polska, PZU SA, PZU Życie, P.P. Porty Lotnicze. Spółka jest członkiem prestiżowego stowarzyszenia Event Marketing Institute i jedną z najbardziej cenionych agencji eventowych w Polsce. W 2010 roku agencja została wyróżniona i nagrodzona w konkursie Golden Arrow w kategorii Experiential Marketing – Ambient. Firma dwukrotnie była wybierana Eventową Firmą Miesiąca, otrzymała nagrodę w kategorii Firma Roku „Eventy” Gali OOH! Awards w 2009 roku. W 2008 roku otrzymała tytuł „BizTrendy 2008” w konkursie organizowanym przez miesięcznik Business Media (kategoria „Eventy/miejsca”).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu