Dokonaj wyboru z CzasNaZmianę.pl

CzasNaZmianę.pl to niezależny serwis prezentujący możliwości, jakie oferuje chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, SPA i stomatologia estetyczna. Informuje o nowych zabiegach, urządzeniach, preparatach, kosmetykach i suplementach. Umożliwia użytkownikom poszerzenie wiedzy i tym samym daje szansę dokonania świadomego wyboru.

Mnożące się pytania, często pozostające bez odpowiedzi: w jaki sposób mam zadbać o ciało?, jaki zabieg byłby dla mnie odpowiedni?, jaką zastosować metodę?, gdzie mogę wykonać zabieg?, czy to jest bezpieczne?, jakie nowe zabiegi lub kosmetyki pojawiły się na rynku?, itp.

Serwis CzasNaZmianę.pl dwa lata temu podjął się wyzwania polegającego na próbie udzielenia odpowiedzi na te i inne pytania. Ponad 1500 artykułów opisuje zabiegi, określa wskazania, przedstawia ryzyko oraz prezentuje alternatywne rozwiązania.

Z serwisu korzystają trzy grupy odbiorców: użytkownicy indywidualni, czyli czytelnicy, usługodawcy, w tym: kliniki, salony i gabinety oraz producenci i dystrybutorzy urządzeń, kosmetyków i innych produktów. W celu zbudowania trwałych relacji pomiędzy poszczególnymi grupami udostępnione zostały odpowiednie funkcjonalności i programy partnerskie.

Użytkownikom indywidualnym przekazana została unikalna baza blisko 2000 firm. Dzięki temu czytelnik ma możliwość nawiązania kontaktu z klinikami, gabinetami i salonami w celu wykonania zabiegu lub skorzystania z porady.

W maju 2010 roku został uruchomiony Program współpracy z CzasNaZmianę.pl, do którego przystąpiło ponad 150 usługodawców. Celem programu jest precyzyjne określenie profilu świadczonych przez firmy usług, skatalogowanie a następnie umieszczenie danych w Wyszukiwarce zabiegów. Dzięki tej funkcjonalności osoba zainteresowana konkretnym zabiegiem może dotrzeć do firmy świadczącej poszukiwany zabieg z określeniem preferencji w zakresie miejsca wykonania zabiegu. Program współpracy umożliwia również firmom kontekstowe powiązanie oferowanych usług z tematyką artykułów serwisu. Opisany model stanowi najbardziej efektywny kanał dystrybucji informacji funkcjonujący pomiędzy tematyką artykułu, czytelnikiem i usługodawcą.

Na bazie nawiązanej współpracy z producentami oraz dystrybutorami, w serwisie CzasNaZmianę.pl publikowane są informacje o najnowszych urządzeniach, preparatach, kosmetykach, dermokosmetykach i suplementach. Cyklicznie organizowane konkursy umożliwiają firmom prezentację, a czytelnikom wygrywanie nowych produktów. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy mogą zapoznać się z preferencjami użytkowników w Plebiscycie NOWOŚĆ MIESIĄCA – Wybór Internautów, gdzie każdy może oddać głos na swoją ulubioną nowość produktową.

Serwis CzasNaZmianę.pl obejmuje w ciągu roku patronatem medialnym wiele ogólnopolskich imprez i kampanii.

Uzupełnienie serwisu stanowi sklep internetowy z profesjonalnymi i ekologicznymi kosmetykami oraz forum dla czytelników.

Serwis rozpoczął również prace nad uruchomieniem wersji anglojęzycznej skierowanej do osób zainteresowanych przeprowadzeniem zabiegu w Polsce, jak również do firm zdeklarowanych do podjęcia współpracy z polskimi klinikami.

źródło/autor: CzasNaZmianę.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu