TK Maxx – wielkie otwarcie w Blue City

Już 30 września w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City zostanie otwarty kolejny sklep TK Maxx w Warszawie. Ta znana na całym świecie sieć oferuje asortyment znanych i modnych marek w cenach do 60% tańszych*. Na klientów sklepu w Blue City czekać będą rozbudowane działy „dla domu” oraz „dla dzieci”, a w dniu otwarcia – specjalne Kupony Upominkowe do wygrania.

TK Maxx w Blue City na poziomie +1 zajmie powierzchnię 1600 m/kw. Oprócz działu męskiego i damskiego, sklep będzie wyposażony w duży dział z ubraniami, akcesoriami i zabawkami dla dzieci oraz dział „dla domu” – z pojedynczymi meblami, elementami wyposażenia do kuchni, łazienki i salonu.

TK Maxx dla dzieci – sklep w C.H. Blue City powinien być obowiązkowym punktem zakupowym dla rodziców, pragnących modnie i w rozsądnej cenie ubrać swoje pociechy. Kurtki, płaszcze, swetry, najmodniejsze dżinsy, obuwie i wiele akcesoriów w nasyconych wesołych kolorach spodobają się zarówno małym, jak i dużym. Jak w przypadku kolekcji dla dorosłych, na półkach TK Maxx dla dzieci codziennie pojawi się coś nowego. Na najmłodszych szkrabów dodatkowo czeka dział z zabawkami.

TK Maxx dla domu – jak pościelisz, tak się wyśpisz. A z TK Maxx pościelić można niedrogo i przepięknie. Satynowe pościele, kolorowe narzuty, a także pojedyncze fotele, stoliki, stylowe lampy i akcesoria do kuchni od najlepszych projektantów, nadadzą charakter każdemu wnętrzu.

TK Maxx prowadzi handel detaliczny metodą ,,off-price”, czyli po obniżonych cenach. Dzięki temu jest w stanie zapewnić ciągle zmieniającą się ofertę produktów w przystępnych cenach – zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują w towar cztery razy do roku, zaopatrzeniowcy TK Maxx nastawieni są na poszukiwanie okazji i negocjują korzystne warunki przez cały rok. Dlatego do sklepów TK Maxx warto zaglądać codziennie.

W dniu otwarcia, 30 września, będzie można dodatkowo zdobyć Kartę Upominkoąa na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł. Wystarczy wśród wszystkich działów w sklepie znaleźć ukryty Złoty Wieszak. Dodatkowo na szczęściarzy czekać będzie jeszcze 30 Srebrnych Wieszaków, gwarantujących Kartę Upominkową o wartości 100 zł każda. Karty Upominkowe będzie można wykorzystać na zakupy w TK Maxx tylko tego dnia.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu