Nocowanie.pl oferuje bezpłatne strony www

Nocowanie.pl uruchomiło nową i całkowicie bezpłatną usługę. Od dziś każdy obiekt turystyczny mający ofertę w serwisie, może otrzymać swoją własną stronę internetową, nie ponosząc kosztów jej utrzymania.

„Wiele obiektów turystycznych w Polsce do dziś nie posiada własnej strony internetowej. Nie mogą więc posługiwać się łatwym adresem internetowym, pod który mogliby odesłać potencjalnych turystów. Postanowiliśmy to zmienić” – mówi Kamil Ruciński z Nocowanie.pl – „i każdej osobie posiadającej ofertę swojego obiektu w bazie serwisu, całkowicie bezpłatnie uruchamiamy indywidualną stronę internetową. Warto też dodać, że wartość takiej strony szacuje się na około 5000 zł”.

Strony internetowe oferowane przez Nocowanie.pl oparte są na profesjonalnych i estetycznych projektach graficznych. Ich układ oraz treści są w pełni konfigurowalne, a zarządzanie nimi odbywa się za pomocą intuicyjnego i przejrzystego panelu. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom z aktualizacją strony poradzi sobie nawet osoba słabo obeznana z internetem.

Aktywne witryny widoczne są w domenie Nocowanie.pl i korzystać z nich mogą nawet te osoby, które już posiadają swoją prywatną wizytówkę w sieci. Każdy z aktywnych użytkowników serwisu, może skorzystać z nowej funkcjonalności w dowolnym momencie.

Użytkownikom serwisu przypadła do gustu nowa usługa i funkcjonujące strony, można już zobaczyć w sieci pod adresami takimi, jak: www.luxszalas.nocowanie.pl, www.mirabelka.nocowanie.pl czy www.hubert.nocowanie.pl.

Nocowanie.pl jest wiodącym serwisem branży turystycznej. Według najnowszego badania Megapanel w lipcu serwis odwiedziła rekordowa liczba użytkowników –  1 384 403 RU, co przełożyło się na rekordowe 4. miejsce w zestawieniu najpopularniejszych witryn w kategorii turystycznej.

źródło/autor: Nocowanie.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu