iFind udoskonala serwis o nowe funkcjonalności

Uruchomiony w lipcu serwis iFind.pl sukcesywnie wzbogacany jest o kolejne funkcjonalności. Serwis będący wyszukiwarką typu „local search” umożliwia firmom bezpłatną i nielimitowaną prezentację w Internecie. Został stworzony przez zespół doświadczonych, polskich specjalistów z zakresu marketingu i reklamy oraz amerykańską firmę Intelligenx.

Zgodnie z założeniami twórców serwisu, iFind.pl rozwija się dynamicznie i na bieżąco dodawane są kolejne funkcjonalności. Ostatnimi nowościami są: wersja serwisu dla iPhone’a, umożliwiająca dostęp do zasobów wyszukiwarki z telefonu, który coraz częściej używany jest do przeglądania Internetu oraz funkcja logowania w serwisie, za pomocą której możliwe jest modyfikowanie oraz edytowanie danych firmy. Dzięki temu firma zaprezentowana w serwisie iFind.pl może na bieżąco uzupełniać swój profil o nowe produkty i usługi. Internauci zyskują zaś dostęp do systematycznie aktualizowanych informacji.

– W iFind.pl udostępniamy małym i średnim firmom najnowocześniejszą technologię do promocji w Internecie. Wyszukiwarka dla iPhone’a jest tego potwierdzeniem. Internet mobilny i korzystanie z Internetu przez telefon komórkowy to obszar, który będzie się rozwijał bardzo dynamicznie, dlatego od samego początku chcemy być w nim obecni. Wyszukiwarka dla iPhone’a to pierwszy krok w tym kierunku. Wkrótce udostępnimy również wyszukiwarki na pozostałe platformy mobilne – mówi Mariusz Pawłowski, Członek Zarządu ds. Marketingu i Rozwoju Produktu.

iFind.pl wychodzi naprzeciw firmom chcącym zaistnieć w Internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów i dotrzeć do właściwego grona odbiorców. Stale rosnąca baza przedsiębiorstw uzupełniających swoje profile w serwisie, staje się źródłem informacji dla potencjalnych klientów szukających określonych usług.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu