Holland Park: Oficjalne zakończenie sprzedaży budynku Brunello

Keen Property Partners (KPP), właściciel i zarządca kompleksu ekskluzywnych apartamentów Holland Park, zakończył sprzedaż apartamentów w budynku Brunello należącym do prestiżowego kompleksu Holland Park znajdującego się na tyłach Placu Trzech Krzyży w Warszawie. W budynku znajduje się 21 luksusowych apartamentów o powierzchni od 83 do 180 m2. Wszystkie znalazły już właścicieli. Sprzedaż apartamentów rozpoczęto w październiku 2009 r. Nadal dostępne są mieszkania w budynku Oscar, w którym do dyspozycji kupujących pozostaje 28 apartamentów o powierzchni od 83 do 180 m2.

„Gdy w 2006 roku podejmowaliśmy decyzję o zakupie kompleksu apartamentów Holland Park mieliśmy jasną wizję tego, jak powinny one wyglądać za kilka lat. Opracowaliśmy plan kompleksowej modernizacji budynków, który zakładał podniesienie ich standardu i jakości. Apartamenty zostały na nowo zaaranżowane i urządzone, przebudowaliśmy także powierzchnie wspólne. Ponad rok temu uzyskaliśmy pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania kompleksu Holland Park i rozdzielenie dokumentacji dla każdego apartamentu z osobna w celu ich sprzedaży indywidualnym nabywcom. Obecnie Holland Park to jeden z najbardziej prestiżowych i pożądanych projektów apartamentowych w stolicy. Dla wielu naszych klientów kupno apartamentu w samym sercu miasta to doskonała okazja do inwestycji kapitału na rynku nieruchomości” – powiedział Richard Keen, Dyrektor Zarządzający, Keen Property Partners.

Proponowana przez Keen Property Partners specjalna oferta gwarantowanego najmu przez okres dwóch lat cieszy się sporą popularnością wśród osób, które kupują apartament w kompleksie Holland Park w celach inwestycyjnych. W ramach tej oferty Keen Property Partners zapewnia wynajem mieszkania przez okres dwóch lat oraz odpowiada za poszukiwanie najemcy i ustalenie wysokości stawki czynszu. Dochód właściciela nieruchomości jest skalkulowany w taki sposób, aby zapewnić roczną stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 5% ceny zakupu.

„To wyjątkowa oferta na rynku. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że znajdziemy odpowiedniego najemcę dzięki temu, że Holland Park to jedyny w swoim rodzaju kompleks luksusowych apartamentów znajdujący się w spokojnym, zielonym zakątku w samym centrum Warszawy z wieloletnim doświadczeniem na rynku luksusowych nieruchomości mieszkaniowych i usług concierge. Nasz Dział Zarządzania Nieruchomościami ma wiele lat doświadczenia w zapewnianiu najemców i rozbudowaną bazę obecnych i potencjalnych klientów obejmującą najbardziej znane międzynarodowe firmy i instytucje oraz ambasady zlokalizowane w Polsce” – wyjaśnia Monika Kowalczyk, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Keen Property Partners.

źródło/autor: Keen Property Partners

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu