Emmerson S.A. ma nowe biuro na warszawskim Ursynowie

Emmerson S.A. – notowana na NewConnect, jedna z największych i najbardziej znanych firm działających na rynku nieruchomości w Polsce – otworzyła szóste, a drugie na warszawskim Ursynowie biuro pośrednictwa nieruchomości. Równocześnie z rozwojem sieci własnej trwają prace nad budową sieci franczyzowej. Do końca 2011 roku Emmerson S.A. chce mieć w sumie około 30 takich placówek.

– „Dotychczas działające na terenie Ursynowa biuro cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Zdecydowaliśmy się na otwarcie drugiego, ponieważ ta dzielnica Warszawy szybko się rozwija, buduje się tam wiele nowych inwestycji oraz od lat jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic do zamieszkania w stolicy. Po wynikach pracy pierwszego z biur, sądzimy, że drugie może mieć podobny potencjał sprzedażowy. Tym samym, będzie mieć pozytywny wpływ na poziom przychodów jeszcze w bieżącym roku”. – mówi Marek Krajewski, Prezes Zarządu Emmerson S.A.

Emmerson rozpoczął również budowę sieci franczyzowej. Na mocy podpisanej umowy pierwsze biuro franczyzowe zostało uruchomione 15 września br. w Białymstoku. Spółka planuje, że do końca przyszłego roku otworzy jeszcze 30 takich biur.

– „Pierwsze biuro w Białymstoku już powstało. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi partnerami, którzy są zainteresowani współpracą pod naszą marką. Na rozbudowę sieci przeznaczona będzie część środków z emisji akcji, przeprowadzonej przez debiutem na rynku NewConnect. Będziemy także pracować nad rozwojem sieci oddziałów własnych, ponieważ to one generują największą część zysków.” – opowiada Marek Krajewski, Prezes Zarządu Emmerson S.A.

Emmerson zadebiutował na rynku alternatywnym warszawskiej GPW. Debiut poprzedziła prywatna emisja, z której Spółka pozyskała 1 mln złotych. Pozyskane środki Emmerson S.A. zamierza zainwestować w rozbudowę działu handlowego oraz stworzenie sieci franczyzowej. Autoryzowanym doradcą Emmersona jest CEE Capital sp. z o.o. Funkcję oferującego podczas emisji pełnił Wrocławski Dom Maklerski S.A.

źródło/autor: Emmerson

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu