Znamy Laureata tegorocznej edycji nagrody ŁEB PR

Polskie Stowarzyszenie Public Relations ogłosiło zwycięzcę tegorocznej edycji honorowej nagrody „ŁEB PR”. Laureatem została dr Ewa Hope, nominowana za obronę prawdziwych i etycznych zasad w public relations.

Dr Ewa HOPE jest pomysłodawcą i kierownikiem Podyplomowych Studiów Public Relations – jednych z pierwszych w Polsce i Podyplomowych Studiów – Rzecznictwo Prasowe. Pełni funkcję Pełnomocnika Dziekana d/s Public Relations na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Zajmuje się głównie etyką biznesu i public relations. Jest propagatorem nauk o etyce, była członkiem Rady Etyki Public Relations pierwszej kadencji. Jest autorem programów z zakresu public relations, wielu materiałów naukowych i publicystycznych. Opracowała standardy edukacyjne dla studiów podyplomowych PR w Polsce. Była organizatorem wielu konferencji i seminariów.

Nagroda Polskiego Stowarzyszenia Public Relations jest wyróżnieniem przyznawanym za całokształt dokonań oraz wieloletnią pracę na rzecz branży. W tym roku nominowanymi oprócz Pani dr Ewy Hope byli także: Wiesław Gałązka, Mariusz Pleban, dr Marek Skała oraz dr Andrzej Stolarczyk. Ostatecznego wyboru Laureata spośród zgłoszonych kandydatur dokonali członkowie PSPR oraz Laureaci Nagrody z poprzednich edycji. – informuje dr Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu PSPR. Laureatami poprzednich edycji byli: prof. Krystyna Wojcik, Piotr Czarnowski, prof. Ryszard Ławniczak, Paweł Biedziak i prof. Jerzy Olędzki.

Uroczyste wręczenie statuetki „ŁEB PR” będzie miało miejsce podczas seminarium organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations wraz z Instytutem Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Seminarium z cyklu „Debaty PR” na temat: Social Media – Wolność nieograniczona? odbędzie się 8 listopada 2010 w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu