Piękna asystentka, przejażdżka Lambo i gadżety Apple’a – ruszył konkurs „Twoja Asystentka”

Ma długie nogi, piękne blond włosy i zniewalający uśmiech. Małgosia, czarująca, wirtualna asystentka poprowadzi swoich szefów przez wiele intrygujących i zabawnych zadań w interaktywnym konkursie marki BitBank – „Twoja Asystentka”. Poza nieocenioną pomocą doskonałej asystentki, do wygrania jest przejażdżka Lamborghini, iPad, iPhone i iPod Touch.

Pierwszym zadaniem uczestników konkursu jest zatrudnienie asystentki. Nie jest to trudne – wystarczy zalogować się na stronie www.BitBank.pl/konkurs. Za uruchomienie specjalnie przygotowanej platformy otrzymuje się pierwsze punkty. W kolejnych etapach zabawy asystentka Małgosia coraz bardziej zaskakuje, pokazuje nowe umiejętności, rozśmiesza i rozpieszcza swojego szefa.

– „Twoja Asystentka” to konkurs przepełniony dużą dawką biurowego humoru. Jest jednak także adrenalina i rywalizacja. Osobę, która zdecyduje się wziąć udział w zabawie, czeka więc spora porcja śmiechu oraz wiele chwil spędzonych na informatycznych i bardzo życiowych łamigłówkach – mówi Michał Owieśny, Dyrektor ds. Nowych Technologii w firmie Totalsafe, oferującej aplikację BitBank.

Na osoby, które najlepiej pokierują karierą Małgosi, czekają nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca przejedzie się sportowym Lamborghini po profesjonalnym, wyścigowym torze. Przejażdżkę zapamięta na długo dzięki specjalnie przygotowanej wideorelacji. Zwycięzca otrzyma także nagrodę w postaci najnowszej generacji tabletu iPad. Szef Małgosi, który zajmie drugie miejsce zdobędzie „prezesowski” telefon dotykowy iPhone 4. Za trzecie miejsce przewidziany jest innowacyjny odtwarzacz muzyki – iPod Touch.

„Twoja Asystentka” to kilkadziesiąt etapów rozgrywki, zawierających szereg zadań, jakie uczestnik konkursu wykona przy udziale portali społecznościowych i filmów wideo. Każdy „szef” będzie mógł m. in. pochwalić swoją Asystentkę na Facebooku lub obejrzeć film, w którym Małgosia poprosi go o niezbędną pomoc. Otrzyma także punkty za rozesłanie informacji o konkursie znajomym oraz prawidłowo rozwiązane quizy ze znajomości archiwizacji danych online.

– Kładziemy duży nacisk na edukację produktową, ponieważ poprzez konkurs chcemy popularyzować zagadnienie archiwizacji danych online. Coraz więcej osób jest świadomych tego, że archiwizowanie informacji jest obecnie koniecznością, ale nie poznała backupów online, takich jak BitBank. Teraz w formie zabawy będą mieć na to szansę – mówi Adam Śniedziewski, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży TotalSafe.

W konkursie „Twoja Asystentka” użytkownik, wykonując zadania, nie tylko zdobywa punkty i walczy o nagrody, ale także pogłębia wiedzę z zakresu archiwizacji i bezpieczeństwa danych. Usługa BitBank, tworząc kopie bezpieczeństwa, przeciwdziała skutkom nagłej utraty informacji i daje użytkownikowi pewność, że zarchiwizowane pliki – w przypadku ataku hakerskiego, awarii systemu czy kradzieży laptopa – można odzyskać w parę minut z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

W zabawie można wziąć udział wchodząc na www.BitBank.pl/konkurs

Konkurs na zlecenie BitBanku opracowała i prowadzi agencja E_misja Interactive 360, wchodząca w skład NuOrder Group.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu