Constance Carroll: oryginalna brytyjska jakość

Puder w kamieniu brytyjskiej marki Constance Carroll to połączenie wysokiej jakości, gwarancji piękna oraz atrakcyjnej ceny. Królewska tradycja w eleganckim, stylowym opakowaniu.

Puder Constance Carroll jest niczym osobisty wizażysta każdej kobiety, wyczarowuje perfekcyjny makijaż z naturalnym, końcowym efektem. Zapewnia piękno i pielęgnację dzięki oryginalnej formule bogatej w proteiny jedwabiu, witaminę E i olejek jojoba. Ponadto, filtry UVA i UVB chronią cerę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jest niezwykle delikatny, ma właściwości odżywiające i nawilżające, idealnie wygładza i matuje skórę twarzy.

Puder pięknie pachnie, zapewniając tym samym przyjemne, zmysłowe doznania. Bogata paleta odcieni pozwala idealnie dobrać kosmetyk do kolorytu cery. Bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza dzięki specjalnej, dołączonej do niego gąbeczce. Dodatkowo, niewątpliwą jego zaletą jest wydajność.

Cena pudru: 6 PLN

Serwis fotograficzny na załączonej płycie CD.

Constance Carroll: kosmetyki cenione przez kobiety od 16 do 60 roku życia.

Brytyjskie kosmetyki Constance Carroll dostępne są na polskim rynku od 25-ciu lat. Cenione przez Klientów za wysoką jakość, szeroką gamę kolorów kosmetyków do wizażu, manicure i pedicure, duży wybór produktów pielęgnacyjnych oraz za atrakcyjną, przystępną cenę. Nowe logo marki Constance Carroll, którego nieodłącznym elementem graficznym jest korona, podkreśla brytyjską oryginalność oraz wysoką jakość kosmetyków.

Eurocosmetics: wyłączny dystrybutor kosmetyków Constance Carroll.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Constance Carroll w Polsce jest firma Eurocosmetics – www.eurocosmetics.com.pl. Eurocosmetics dostarcza produkty Constance Carroll do ponad 4500 punktów sprzedaży w Polsce, m.in. Drogerii Natura, Cash and Carry, hurtowni. Eurocosmetics jest obecna na polskim i światowym rynku kosmetyków od 2004 roku.

www.constancecarroll.pl

www.eurocosmetics.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu