Rozwijaj działalność z HP

Właściciele firm i ich pracownicy mają wiele wspaniałych wizji i związanych z nimi koncepcji rozwoju. Podchodzą z wielką pasją i kreatywnością do każdego nowego projektu chcąc zapewnić jeszcze lepszą przyszłość dla siebie i dla swoich klientów oraz innych partnerów handlowych. HP wspiera te ambitne cele — niezależnie od tego, czy swoją skalą zbliżone są do wyścigów miniaturowych modeli Scalextric, czy prestiżowej Formuły 1 — stara się pomóc im w wykorzystaniu pełnego potencjału możliwości.

Zobacz na hp.pl/dlafirm jak są realizowane wielkie idee przedsiębiorców wizjonerów.

HP poinformowało o udostępnieniu pierwszego z serii interaktywnych filmów, przedstawiających sposoby realizacji założonych planów przez różnych przedsiębiorców z Europy. HP stara się w ten sposób zachęcić do realizacji wymarzonych celów i planowania kolejnych, jeszcze ambitniejszych wyzwań zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i tych, którzy chcą założyć własną firmę. Kampania o tytule „Rozwijaj działalność z HP” ma pomóc im w osiągnięciu osobistego i zawodowego sukcesu.

Strona internetowa hp.pl/dlafirm podaje wiele wskazówek dla małych przedsiębiorstw w zakresie codziennych działań biznesowych. Można tam znaleźć informacje w prostym, pozbawionym technicznego żargonu języku, które szybko pozwalają na rozstrzygania wątpliwości a tym samym na rozwiązanie problemów.

Odwiedzający stronę na bieżąco mają okazję śledzić najnowsze oferty sprzętu

HP oferowane w konkurencyjnych cenach.

W skład kampanii wchodzą: filmy edukacyjne, strona internetowa w lokalnym języku, banery reklamowe, a także aktualizacje różnych zasobów serwisu HP.com. Wszystkie elementy mają na celu stworzenie głębszej więzi z ofertą produktów HP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kampania zadebiutowała w maju na terenie Francji. Następnie będzie realizowana we Włoszech, w Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, a w późniejszym terminie w Holandii, Rosji, Polsce, Czechach i na Słowacji.

Pierwszy z cyklu film prezentowany na stronie przedstawia historię biznesmena, którego sportowa pasja jest jednocześnie przedmiotem działalności jego rodzinnej firmy. HP zwraca uwagę na fakt, że zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym ma ogromne znaczenie dla właścicieli małych przedsiębiorstw, którzy chcą zagwarantować wsparcie i bezpieczeństwo wszystkim członkom rodziny.

Właściciele małych firm mają wielkie marzenia i wizje. Podchodzą z pasją do realizacji swoich projektów, uwalniając nieograniczone pokłady kreatywności. Chcą pomagać innym i odczuwają potrzebę uczestnictwa w życiu lokalnych społeczności. Kampania „Rozwijaj działalność z HP” ma na celu uwolnienie tej pasji i kreatywności.

Alexandre Houcke, dyrektor ds. marketingu w HP w regionie EMEA, skomentował rozpoczęcie kampanii w następujący sposób: „Oczekujemy, że małe przedsiębiorstwa, zatrudniające 67% pracowników na terenie Europy, polepszą naszą sytuację gospodarczą. Mamy nadzieję, że nasze własne dokonania oraz wiara w to, że technologia jest kluczowym elementem ciągłego postępu, zainspirują obecnych i przyszłych dyrektorów firm do wielkich czynów”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu