MARTINI wyróżnione tytułem Superbrand Polska

Międzynarodowa organizacja Superbrands Ltd. już po raz piąty wyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku. Głosami niezależnej Rady Marek, marka MARTINI po raz drugi została wyróżniona tytułem Superbrand Polska. Tytuł jest wyrazem uznania dla jakości produktów oraz potwierdzeniem doskonałej reputacji, jaką MARTINI cieszy się na polskim rynku.

Marka MARTINI, podobnie jak pozostałe wyróżnione marki, oceniana była w kilku etapach przez Radę Marek. W skład Rady wchodzą niezależni eksperci z różnych środowisk: dziennikarze, przedstawiciele agencji marketingowych, reklamowych, PR, ośrodków badań rynku oraz przedstawiciele największych firm. Tytuł Superbrand przyznawany jest w oparciu o ich doświadczenie oraz wiedzę na temat lokalnego rynku.

Superbrands działa od 15 lat. Jej zadaniem jest nagradzanie najsilniejszych marek konsumenckich na ogólnoświatowych rynkach. Przyznanie wybranej marce tytułu Superbrand traktowane jest jako dowód świadczący o wyjątkowej sile i rozpoznawalności. Początkowo Superbrands było audycją radiową w stacji BBC London. Obecnie Superbrands Ltd. jest międzynarodową organizacją działająca w ponad 85 krajach.

Bądź odpowiedzialny pijąc alkohol!

MARTINI

MARTINI to znana na całym świecie włoska marka premium należąca do portfolio Bacardi-Martini. MARTINI to nazwa zastrzeżona dla markowych wermutów. Wielokrotnie nagradzane produkty MARTINI swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają wyjątkowej kompozycji aromatów i smaków najszlachetniejszych roślin występujących w przyrodzie.

Od blisko 150 lat MARTINI należy do grona czołowych światowych producentów napojów alkoholowych.

Więcej na stronie www.martini.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu