Laptop Lenovo IdeaPad Y560 z certyfikatem Cybersportu

Najnowszy multimedialny notebook Lenovo IdeaPad Y560 otrzymał Złoty Certyfikat zespołu Cybersport, organizatora jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig sportów elektronicznych w Polsce. Certyfikacja poświadcza, że urządzenie mobilne Lenovo zostało zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. 

Notebook został przetestowany przez zespół Cybersport i będzie promowany w środowisku graczy przez Łukasza ‘LUq’ Wnęka, wielokrotnego Mistrza Świata gry Counter-Strike 1.6, jednego z najbardziej utalentowanych polskich graczy tej produkcji komputerowej. Właściwości oraz cechy charakterystyczne laptopa Lenovo IdeaPad Y560 w tym m.in. wydajność procesora i karty graficznej zostały poddane skrupulatnym testom, które na łamach strony internetowej Ligi Cybersport zaprezentowano w formie wyczerpującej recenzji. Warto również dodać, że uczestnicy imprezy LAN’owej Games Festival Łódź 2010, która odbędzie się w dniach 1-3 października 2010 r. będą mieli okazję poznać możliwości i sami ocenić walory komputera Lenvo IdeaPad Y560.

O kulisach nawiązanej z Łukaszem ‘LUq’ Wnękiem współpracy w ramach promocji najnowszego laptopa Lenovo IdeaPad Y560 oraz o sytuacji sportów elektronicznych w naszym kraju rozmawiać będzie Piotr ‘neqs’ Lipski w dzisiejszym odcinku CyberTV 36i6 o godzinie 17.00. Po wizycie Łukasza Wnęka w studio nastąpi dalsza część programu, w którym na żywo rozegrany zostanie finał Pucharu Lenovo gry FIFA 10. Zwycięzca tego pojedynku otrzyma laptopa Lenovo IdeaPad Y550!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu