5% promocja na ostatnie mieszkania na os. Biruty

Dolcan proponuje specjalne promocje na ostatnie 9 mieszkań na wybudowanym osiedlu na Targówku. Cena za metr kwadratowy wynosi od 5.000 do 6.150 złotych. W ofercie jest również 1 mieszkanie wykończone pod klucz. Na kupujących czeka dodatkowa, wyjątkowa promocja 5% wartości mieszkania na jego urządzenie. Część z dostępnych lokali znajduje się w programie „Rodzina na Swoim”.

Mieszkania posiadają szeroki zakres metrażu. Najmniejsze z nich ma 57 metrów kwadratowych podzielonych na 2 pokoje, a największe dwupoziomowe 170m kw., w tym 4 pokoje oraz 3 garderoby – mówi Michał Szarow, Specjalista d/s przygotowania i realizacji inwestycji Dolcan. Warto podkreślić, że do końca roku kalendarzowego lokale te są dostępne w atrakcyjnej cenie, ze względu na obowiązująca jeszcze niższą stawkę VAT – zauważa Szarow.

Inwestycja charakteryzuje się oryginalną zabudową, która swoim stylem nawiązuje do klimatycznych warszawskich kamienic. Poszczególne budynki różnią się od siebie ilością kondygnacji – od czterech do siedmiu. Każdy z nich posiada podziemny garaż. Część mieszkań jest dwupoziomowa lub z antresolą.

W najbliższej okolicy znajduje się duża ilość placówek handlowo-usługowych, szkół, a także szpital bródnowski. Dobre połączenie z centrum miasta gwarantuje dostępność licznych linii autobusowych oraz tramwajowych. W przyszłości, mieszkańcy będą mogli również szybciej komunikować się z pozostałymi dzielnicami Warszawy za pomocą realizowanego obecnie mostu północnego.

Zarówno pojedyncze lokale, jak i całe osiedle, dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej informacji na temat inwestycji, można znaleźć na stronie www.dolcan.com.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu