Sense Dual – zmysłowy relaks we dwoje

Najnowsza propozycja firmy Novellini wanna Sense Dual to ekskluzywne rozwiązanie dla dwojga. Wygodna wanna z hydromasażem pozwala na komfortowy wypoczynek w towarzystwie najbliżej osoby. Nowość Novellini w sprzedaży już od października 2010.

Coraz większą popularność w gabinetach kosmetycznych i ośrodkach spa zyskują zabiegi, z których można korzystać w towarzystwie bliskiej osoby. Trend ten odzwierciedlają także najnowsze propozycje producentów kabin prysznicowych i wanien. Luksusowy model Sense Dual marki Novellini zdecydowanie wpisuje się w aktualną modę.

Sense Dual jest przestronną wanną dedykowaną dla 2 osób. Wymiary 190×140 cm, zbliżone do małżeńskiego łoża zapewniają wygodną kąpiel dla dwojga. Komfort użytkowania podnoszą specjalnie wyprofilowane białe zagłówki.

Relaksującą kąpiel gwarantuje wkomponowany panel z hydromasażem – 14 dysz do masażu powietrznego i 10 dysz do masażu wodnego. Wypoczynek w wannie uatrakcyjni dodatkowo chromoterapia, czyli podświetlanie wody różnymi barwami. Odprężająco na organizm działa także muzyka – Sense Dual umożliwia słuchanie radia lub podłączenie własnego odtwarzacza MP3. Obsługę wszystkich udogodnień ułatwia pilot z dotykowym ekranem. Propozycja Novellini jest dodatkowo wyposażona w praktyczny system dezynfekcji.

Dwuosobowa wanna Sense Dual to proste i eleganckie rozwiązanie. Minimalistyczna, pozbawiona zbędnych detali bryła pasuje do wnętrz łazienkowych w różnej stylistyce. Atrakcyjną formę zapewnia modne połączenie białego akrylu oraz drewnianych elementów. Wanna występuje z obrzeżami aż w 4 wariantach kolorystycznych: biały, jesion, dąb i teak. Jest dostępna także w wersji do zabudowy, również 4 wybarwienia do wyboru. Propozycję Novellini dopełnia kwadratowa armatura nawannowa z eleganckim wlewem w formie kaskady.

Sense Dual marki Novellini to synonim przyjemnych doznań dla wszystkich zmysłów i gwarancja kojącego wypoczynku w miłym towarzystwie.

Cena netto: 30 000 zł

źródło/autor: Profundo PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu