rebel:tv pod prąd… zmienia się od października

Jedyna polska telewizja rockowa, jak na buntownika przystało zmienia swoją ramówkę od października. Wśród nowości lista przebojów, pasma muzyczne i nie tak całkiem nowa twarz… 

Stacja muzyczna rebel:tv uderza z nowymi propozycjami programowymi w październiku. Dla miłośników dobrych, rockowych brzmień już 2 października pierwszy odcinek Nu Shouts Chart. Lista tworzona będzie zarówno przez redakcje rebel:tv jak i widzów, którzy będą mogli głosować i składać swoje propozycje do zestawienia na www.facebook.com/Rebelpolska. Nu Shouts Chart poprowadzi Nermal czyli Łukasz Napora, który w rebel:tv znany był do tej pory tylko z głosu, ponieważ przeprowadzał wywiady do programu Rockfiler.

„Nu Shouts Chart to miejsce na najnowsze i najlepsze klipy oraz wizytówka naszej stacji. Ten program to rebel:tv w pigułce, czyli kompilacja metalu, rocka, elektroniki i wszystkiego tego, co alternatywne i godne uwagi. Liczę też, że Nu Shouts będzie gwarancją świetnie spędzonej godziny“ – komentuje Nermal. Premierowy odcinek Nu Shouts Chart w każdą sobotę o 18:00, powtórki w poniedziałki o 10:00 i wtorki o 20:00.

Na antenę rebel:tv wchodzą również dwa nowe pasma muzyczne. Polish Power to godzinny mix klipów polskich artystów. W codziennym paśmie, od godziny 18:00 można będzie zobaczyć m.in. Strachy na Lachy, No!No!No!, Kazika czy Sweet Noise. Środowe wieczory zarezerwowane są dla muzyki alternatywnej i takich artystów jak: The XX’s, Vampire Weekend i Die Antwoord. Alternativi w każdą środę o 22:00. Chilloutowe pasmo muzyczne Dark Room, zmieniło nazwę na Chill Me. Emisja w każdy poniedziałek o godz. 22:00.

W jesiennej ramówce stacji pozostaje oczywiście program Rockfiler, który przeszedł drobny lifting i zmienia się od nowego sezonu. Jedną z nowości będzie prowadzący, którego będzie można zobaczyć na wizji – pozostaje nim Nermal. W nowym sezonie jeszcze więcej zagranicznych gwiazd. Już w październiku wywiady z Iron Miaden i 30 seconds to Mars. Odświeżona zostanie dekoracja studia, a do samych odcinków wejdzie więcej materiałów filmowych dotyczących gości Rockfilera. Premierowe odcinku w każdy poniedziałek o 20:00, powtórki w środę o 10:00, piątek o 16:00 oraz niedzielę o 18:00.

źródło/autor: Media Metropolis

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu