Blogersi na Facebooku

Ekipa pierwszego polskiego filmu o blogerach pt. „Blogersi” uruchomiła oficjalny fanpage w serwisie Facebook.com – http://www.facebook.com/pages/Blogersi/145951565443088

Na profilu publikowane są zdjęcia, wieści z planu, zainteresowani mogą dyskutować o filmie i blogosferze z innymi internautami oraz twórcami filmu. Osoby, które „polubią” fanpage mają szansę wygrać zaproszenie na plan filmu „Blogersi”. Kolejna runda zdjęć do filmu odbędzie się już w październiku.

W filmie występują nie tylko najpopularniejsi polscy blogerzy, których wpisy czytają tysiące internautów, ale także przedstawiciele szeroko pojętego świata mediów i Internetu, internauci, czytelnicy blogów, również politycy. Autorzy filmu chcą pokazać także tych mniej znanych blogerów, piszących na różne tematy. Zdjęcia odbywają się w Warszawie.

– Efektem licznych spotkań będzie film o polskiej blogosferze, pokazujący po raz pierwszy w ten sposób w Polsce blogerów i próbujący odpowiedzieć na pytanie, czy blogerzy to dzisiaj „V władza” w Polsce? – mówi Jarek Rybus, pomysłodawca i producent filmu.

Zapowiedź realizacji filmu o polskich blogerach spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów i oczywiście samych blogerów, którzy po raz pierwszy będą mieć szansę pokazać się w ten sposób na ekranie.

Producentem filmu jest Unipublica.com, reżyserem Jarek Rybus. Współproducentem jest Glockfilm. Za zdjęcia odpowiada Michał Glock, laureat festiwalu Nurt, a za montaż – Konrad Chmielnicki.

źródło/autor: Facebook.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu