SingStar Polskie Hity 2 już w sklepach

Do polskich sklepów trafia jeden z najbardziej oczekiwanych przez użytkowników PlayStation 2 i PlayStation 3 tytułów tego roku. SingStar Polskie Hity 2 to zbiór najpopularniejszych polskich piosenek ostatnich kilkunastu miesięcy.

Przy tworzeniu listy utworów do SingStar Polskie Hity 2, Sony Computer Entertainment Polska zaprosiło do współpracy topowych wykonawców, pośród których wymienić można Edytę Górniak, Andrzeja Piasecznego, Paullę, Dodę oraz Pectusa.

SingStar jest tytułem numer jeden wśród gier muzycznych na polskim rynku. Niesłabnąca popularność SingStar zachęca nas wciąż do tworzenia kolejnych, ciekawych edycji. SingStar Polskie Hity 2 to zbiór piosnek, które przez wiele miesięcy królowały na polskich listach przebojów. Dzięki temu dajemy graczom szansę poczuć się jak największe gwiazdy muzyczne. – mówi Agnieszka Pilichowska, Product Manager, Sony Computer Entertainment Polska.

Seria gier SingStar jest obecna od wielu lat na polskim rynku. SingStar jest tytułem zarówno na PlayStation 2 jak PlayStation 3. Gra pozwala na śpiewanie utworów ulubionych wykonawców, równocześnie wyświetlając do nich wideoklipy. SingStar ocenia jak śpiewasz samemu lub z przyjaciółmi. Do dyspozycji graczy są „pojedynki na śpiew” i piosenki w wielu różnych stylach muzycznych.

SingStar Polskie Hity 2 zostanie wydany w dwóch wersjach. Użytkownicy PlayStation 2, będą mogli sprawdzić swoje wokalne umiejętności śpiewając 20 piosenek, natomiast wersja na PlayStation 3 to aż 25 utworów. Dla graczy w SingStar na PS3 dostępna jest także usługa sklepu SingStore oraz serwis społecznościowy fanów gry My SingStar.

Premiera gry SingStar Polskie Hity 2 zbiega się z organizowaną przez PlayStation we współpracy z Sony Music, akcją promocji zwycięzcy letniego konkursu „Zostań gwiazdą SingStar”. Nowa Gwiazda SingStar – Łukasz Walendowski ma szansę na wielką muzyczną karierę. Dzięki wsparciu wytwórni płytowej Sony Music będzie mógł spełnić swoje marzenia o własnym singlu. Specjaliści pomogą mu napisać przebojową piosenkę, nagrają profesjonalny teledysk oraz zapewnią promocję w mediach.

Bo w każdym z nas kryje się SingStar.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu