Samsung zwraca kasę za zakup wybranych aparatów w sieci sklepów AB Foto i Fotojoker

Do 18 października br. potrwa akcja System Zwrotu Kasy zorganizowana z myślą o klientach zainteresowanych zakupem aparatów fotograficznych marki Samsung

W ramach akcji System Zwrotu Kasy Samsung, do 175 zł zwrotu otrzymają klienci, którzy zdecydują się na zakup aparatów fotograficznych marki Samsung w jednym ze sklepów Fotojoker lub AB Foto. Promocją objęto pięć najnowszych modeli: NX10, EX1, WB650, PL150 oraz WP10.

System Zwrotu Kasy Samsung – na czym to polega?

Każdy klient, który w dniach 21 września – 18 października 2010 r. dokona zakupu aparatu marki Samsung objętego promocją, w jednym ze sklepów sieci Fotojoker lub AB Foto, otrzyma zwrot części poniesionych wydatków w wysokości od 50 zł do 175 zł. Wystarczy, że wypełni dostępny w sklepach, bądź na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl formularz i prześle go wraz z kopią dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT wystawiona na osobę fizyczną) na adres organizatora.

Po weryfikacji poprawności zgłoszenia, zwrot odpowiedniej kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazany przez klienta rachunek bankowy.

Do dyspozycji osób zainteresowanych promocją pozostaje infolinia działająca od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 16 pod numerem 0 801 777 900. Ponadto, szczegóły promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl.

Równolegle trwa trzecia edycja akcji, w której klienci, którzy w okresie od 7 września do 4 października 2010 r. w jednym ze 164 sklepów sieci RTV EURO AGD dokonają zakupu jednego z 79 produktów marki Samsung objętych promocją, otrzymają zwrot w wysokości od 50 zł do 500 zł.

Akcję System Zwrotu Kasy Samsung, tak jak w przypadku poprzednich akcji dla sprzętów RTV, obsługuje firma Data Solutions.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu