Praca jak marzenie

20 września portal zakupów grupowych MyDeal.pl rozpoczął rekrutację na stanowisko Testera Deali. Jego głównym zadaniem będzie bezpłatne korzystanie z Deali, czyli atrakcyjnych ofert do najciekawszych restauracji, spa, kin czy klubów w największych polskich miastach. Tester Deali w ramach swoich obowiązków będzie mógł zajadać się sushi, korzystać z masażu, poćwiczyć na siłowni, pograć w tenisa czy poszaleć na gokartach. Wszystko na koszt MyDeal.

Rekrutacja na stanowisko Testera Deali w MyDeal.pl rozpoczęła się 20 września. Testerzy będą pracować w największych polskich miastach, m. in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu czy Bydgoszczy. Pod nazwą „Tester Deali” kryje się zajęcie polegające na korzystaniu z atrakcyjnych kuponów MyDeal do restauracji SPA, kin, na gokarty i wielu innych. Zadaniem Testera będzie sprawdzanie jak obsługiwani są użytkownicy portalu i czy dana usługa jest interesująca i warto będzie zorganizować kolejny Deal z partnerem. Do obowiązków Testera będzie należało również relacjonowanie doświadczeń na Facebooku i ocenianie Deali.

„Od samego początku stawialiśmy na ciekawe i atrakcyjne oferty oraz dobrą obsługę klienta. Zatrudniając Testerów Deali, chcemy sprawdzić czy nasze propozycje są wystarczająco atrakcyjne dla użytkowników. Chcemy też mieć pewność, że użytkownicy MyDeal są dobrze obsługiwani” – zapewnia Filip Goździewicz, jeden z założycieli MyDeal.pl. „Z drugiej strony chyba każdy marzy o tym, by mieć taką pracę, w której można robić tylko same przyjemne rzeczy. My dajemy naszym Testerom Deali taką możliwość. Chyba jeszcze nigdy żadna praca nie była tak przyjemna” – dodaje Goździewicz.

Co otrzyma pracownik?  Wszystkie testowane oferty oczywiście opłaci portal MyDeal. A więc będzie można najeść się, wymasować i zrelaksować za darmo. A po tym wszystkim oczywiście obejrzeć dobry film czy spektakl.

Jakie są wymagania wobec pracownika? Tester musi być pełnoletni i mieć trochę wolnego czasu na testowanie Deali. Powinien być również otwarty i mieć świeże spojrzenie. Szczególnie kluczowe może to być przy testowaniu tych Deali, gdzie kupon będzie obejmował wejściówkę plus kilkadziesiąt złotych do wydania w barze… Jedną z najbardziej pożądanych cech u idealnego kandydata będzie chęć spędzania wolnego czasu w ciekawy sposób.

Jak działa MyDeal.pl? Jest to portal internetowy, gdzie restauracje, kina, kluby, czy spa, oferują usługi z rabatem od 50 do 80%. Oferta jest aktualna tylko po osiągnięciu ustalonego wcześniej minimum zainteresowanych Dealem (np. 10, 15 czy 20 osób). Dzięki temu sprzedawca ma pewność, że zdobędzie nowych klientów. Współpraca jest dla niego opłacalna i może przyznać większy rabat. Dodatkowo upływający czas mobilizuje użytkowników do szybkiego przekazywania znajomym informacji o ofercie.

W tej chwili na stronie można znaleźć oferty dla Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy i Torunia. Już niedługo pojawią się również propozycje dla mieszkańców kolejnych miast.

Właścicielem serwisu MyDeal.pl jest firma MyDeal Sp. z o.o. Jej założycielami są Filip Goździewicz, Piotr Doleszczak oraz firma Noax Holding GmbH. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.mydeal.pl.

źródło/autor: MyDeal

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu